PROPRETE від ТОВ Ест Етуаль Груп


estetoile
оцінка: (відгуків - 2)


Продаж:
   
Доставка:
   
Не працює посилання?

Крім великого асортименту косметичних засобів, ТОВ "Ест Етуаль Груп" виробляє безфосфатні пральні порошки та гелі, а також засоби для миття посуду PROPRETE . Концентровані пральні засоби для автоматичного та ручного прання, підходять для різних типів тканин.Виготовляються на основі натуральних біорозчинних компонентів за власною запатентованою формулою. Ознайомитися з асортиментом та типами продукції можна на сайті виробника, а в інтернет-магазині бренду можна купити побутову хімію.

Бренди компанії: Proprete, Est Etoile, Natural Therapy, Господиня

побутова хімія україни

 

Медвідь Людмила 22.03.17 10:54
Доброго дня.
Я менеджер ТОВ" Ест Етуаль Груп".
Прошу внести корективи в опис нашої продукції. Вже з'явився офіційний інтернет магазин в якому можна придбати продукцію. http://uamet.com.ua/
А також новинка тм "Господиня".
Admynka 22.03.17 12:12
Доброго дня, дякую, що повідомили. Зміни внесено.
Каріна оцінив виробника на 23.09.15 13:34
Цей порошок мені дуже давно подобається. Не проміняю його ні на який інший.По-перше: він гарно пере, по-друге - нормальна ціна, по-третє- його вистачає на дуже довго, а ще й без фосфатний.Як на мене по ціні і якості кращий порошок складно знайти.
Я в них купила всі 6 видів і рідкий засіб для шерсті та шовку. Ще чекаю і хочу замовити засіб для посуду.
Недоліків я не помітила, тому про них нічого сказати не можу.
Ганнуся оцінив виробника на 6.06.15 10:51
Чудовий порошок. Він вважаэться безфосфатним. Користуюсть вже пів року і цілком задоволена. Вистачає на довго так, як рекомендована доза 45 грам (при середніх показниках). Я кладу переважно 2 мірні ложки (30г) - вистачає приблизно на 30 циклыв прання. В асортименті 6 видів порошків (1 кг, 5 кг) і 5 рідких засобів (300 мл). http://ecologic.com.ua/brands/proprete Рідину думаю взяти на відпочинок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число