KomarovTOYS


komarovtoys
оцінка: (відгуків - 1)


Продаж:
 
Доставка:
 
Не працює посилання?

ТМ Комаровтойс виникла у 2003 році у м. Умань. На теперішній час "Фабрика дерев'яних іграшок Комаровтойс" пропонує понад 80 різноманітних іграшок. Асортимент KomarovTOYS складають шнурівки, магнітні дошки для малювання крейдою і фломастером, мольберти, пірамідки, будівельні набори, сортери, розвиваючі паровози, мозаїки, рахунки, головоломки тощо. 

Інтернет-магазин виробника типу є, але ось приклад одного з варіантів, як замовити товар: "Для новых клиентов. Нужно, зайти в раздел ВОЙТИ / НОВЫЙ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ / СОЗДАТЬ УЧЕТНУЮ ЗАПИСЬ и зарегистрироватся (обязательно заполнить все пункты при регистрации). После регистрации Вам необходимо позвонить к нам по тел. №+38 067 501 43 76, +38 067 729 77 61(в рабочее время) для открытия вам доступа к ценам и заказу товара. После этого Вы можете пользоватся сервисом МОЙ ПРОФИЛЬ". Мда... черга прямо вишикувалася

іграшки від фабрики комаровтойс

Галина оцінив виробника на 3.11.16 20:07
Нещодавно я придбала іграшку шнурівка "ключ і форми" цієї фірми. Спочатку про плюси:
Непогана ідея - у геометричних формах - трикутник, коло, квадрат, тощо просверлені дірки у формі замкового отвору. Форми треба нанизані на мотузку з "голкою" у формі ключа. Усе це достатньо велике, щоб мала дитина не проковтнула. Іншим плюсом є яскравість кольорів і рівномірність нанесення фарб, які за виглядом схожі на нетоксичні фарби на водній основі.
А далі йдуть недоліки: 1. У дерев'яних геометричних фігурах зовсім не зглажені кути, такою гострою деталлю дитина запросто може заподіяти шкоду собі і оточуючим. 2. Дерево подекуди погано відшліфоване, особливо на "ключі" який не є покритий фарбою. Це є небезпечним, тому що заноза у вигляді маленької дерев'яної тріски може попасти дитині під шкіру, викликати інфекцію. 3. Одна геометрична фігура має тріщину.
Я не знаю, чи є зараз в Україні орган, що наглядає за безпекою дитячих іграшок, напевне якщо і є, то свою справу вони виконують геть погано. Тому мамам доводиться покладатися на рекомендації один одної.
Я завжди надаю перевагу українському виробнику, але, нажаль цю компанію я не можу рекомендувати іншим мамам.
.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число