Маски Uspix


maski-uspix
оцінка: (відгуків - 3)


Продаж:
 
Доставка:
 
Не працює посилання?


Маски Uspix - виробник різноманітних доглядових масок для обличчя, котрі використовуються для очищення та зволоження тендітної шкіри обличчя. Компанія виготовляє свої продукти з натуральних складників. Окрім масок на сайті виробника є косметичне молочко для очищення шкіри обличчя. Також важливим фактом є те, що вся продукція компанії відповідає ДСТУ №4766:2007. Маски підходять як для жінок, так і для чоловіків (та й для підлітків та є маски для обличчя від прищів)! Ознайомитися з асортиментом масок для обличчя та зробити замовлення ви можете на сайті масок Uspix.

маски для лица маски для обличчя маски для обличчя

Лида оцінив виробника на 15.01.16 12:28
Продукция просто крутейшая. В восторге от всего- маски,крем,для умывания средство с календулой- очень рекомендую.Маски,все которые попробовала (3 вида) подошли,эффект от применения чувствуется сразу. Открытие для меня эта косметика!
Юлия оцінив виробника на 23.08.15 10:01
Маски очень хорошие! Рекомендую !!!
Оленка оцінив виробника на 13.05.15 21:24
Масочки чудові! Перше, що хочу зазначити, свою маску дійсно потрібно відшукати, але радує те, що у виробника є дійсно універсальні продукти - лляна маска, наприклад. А ще приємно, що стільки уваги приділяється, консультації завжди влучні та компетентні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число