ТОВ Новомосковська трикотажна фабрика


tov-ntf
оцінка: (відгуків - 2)


Продаж:
   
Доставка:
 
Не працює посилання?

«GIULIA» - це торгова марка панчішно-шкарпеткових виробів в Україні, пропонує своїм клієнтам товар високої якості за доступними цінами. ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» спеціалізується на виготовленні панчішно-шкарпеткових виробів «GIULIA». Кожного дня, на фабриці виготовляють понад 100 000 виробів завдяки використанню передового досвіду закордонних колег та фірмового імпортного обладнання. Понад 60 офлайн магазинів, зручно розташованих в різних куточках України. У асортименті «GIULIA» - ексклюзивні модні колекції колготок та великий вибір класичних колготок, різноманітні шкарпеткові вироби та безшовна білизна. Також компанія пропонує:

  • бюстгальтери;
  • спідню білизну;
  • одяг для дому;
  • одяг для занять спортом;
  • купальники

та іншу продукцію.

 giulia

Олена оцінив виробника на 23.04.23 12:09
Давно є прихильницею бренду. Обожнюю їхні безшовні топи - дуже зручні, нічого не перетискають і комфортні навіть влітку. Ще спробувала спортивний топ для тренажерки, непоганий, фіксація середня та для силових годиться
Ольга оцінив виробника на 26.10.15 23:01
Останнім часом постійно купую їхні колготи ТМ Art G, як звичайні. так і "фентезійні". Подобаються, особливо теплі зимові моделі.
Татьяна 26.03.15 2:01
Новомосковская ф-ка- это Днепропетровская обл., с.Орловщина. Купила себе колготки - одноразовые, малый процент еластана,практически не тянутся, шев на трусиках рвется с первого раза, а колготки сразу же порвались , заплатила 30 грн. Жалею, что купила, это вторая неудачная покупка - Сделано в Украине, первая была- это крем для рук... Убыток себе.
Олександр 16.06.14 15:35
І це Український виробник??!!! Вам що медикопсихіатрична допомога потрібна, щоб відрізняти українстького виробника від Зарубіжного.... Український виробник це той який не використовує не те щоб сировини закордонної а взагалі нічого з-закордону (ні робочу силу ні знаряддя праці ні технології виробинцтва, нічогісінько).... Український виробник може лишень експортувати власні вироби але тільки з власних , як зараз модно говорити , ресурсів.... а мені здається що ця фірма вже й назву укаїнську втратила, а назва це основа основ, це інформування яке в першу чергу створює світогляд підростаючого телячого покоління, яке біжить туди де краще сяє..... Отаких які починають європейські букви писати й слова в назвах і деінде можна взагалі назвати ворогами народу, адже формують світогляд спотрворюючий істинне бачення здатності нації до самостійного існнування..... коротше кажучи рабів роблять з поколіннь що виростають на америкосовських ієроглифах
admin 16.06.14 23:14
Співчуваємо вашій злобі. Але стандарти щодо українського виробництва встановлені, та не вами, а чітко регламентовані. До того ж цей виробник сплачує податки. А судячи з вашої агресивної поведінки, радимо вам пройти медикопсихіатричну терапію у разі загострення.
Дмитро 19.08.14 18:55
Шановний Олександр,

при всьому бажанні українських (та усіх світових) виробників виробляти свою продукцію виключно з вітчизняної сировини, в умовах світової ринкової економіки, не є можливим.

Навіть Ваша бавовняна сорочка, пошита руками українських мастериць, виготовлена з бавовни яка ніколи не росла і не зможе рости в Україні.

Отож краще сплачуйте податки в Україні, та вчіть мат. частину.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число