Копірайтинг українською


 Привіт, ми – редакція каталогу українських виробників «Зроблено в Україні». В межах нашого проєкту ми вирішили додати нову послугу для тих, кому потрібні грамотні SEO-тексти для сайтів та інтернет-магазинів. Якщо ви на цій сторінці, скоріше за все, ви шукаєте тих, хто зробить адекватний копірайтинг українською. Без зайвих вступів і прикрас розповідаємо, що ми можемо зробити:

  • SEO-копірайтинг українською для інтернет-крамниці: тексти для категорій, головної сторінки тощо. Нам не треба пояснювати, що таке ключові слова, кількість входжень, структура тексту – просто надайте технічне завдання від вашого оптимізатора. Пишемо понад десять років і знаємо, як це правильно робити не тільки для пошукових систем, а й для людей.
  • Пишемо тексти для потреб SMM – прості та зрозумілі вашій аудиторії. Враховуємо пошукову оптимізацію за потреби, тобто робимо тексти з вашими ключовими словами для фейсбук, інстаграм тощо.
  • Робимо описи товарів, котрі цікаво читати. Сучасні пошуковики вже вчаться аналізувати людську мову, тому важливо робити тексти не стільки для них, скільки для людей. Ми таке вміємо і робимо копірайтинг українською, за який не соромно.

копірайтинг українською

Потрібні приклади нашої роботи? 

Для цього у нас є цілий каталог українських виробників «Зроблено в Україні». Статті та огляди написані та редаговані нами від щирого серця та з долею іронії, адже вона доречна в контексті нашого проєкту. Майже всі описи на сторінках каталогу зроблені нами (до якогось часу ми просто копіпастили їх із сайтів брендів, коли було дуже багато додавань і ми не встигали робити собі копірайтинг українською, уявіть).  Якщо серйозно, то наш підхід простий: пиши сьогодні так, щоб не червоніти за роботу завтра. Тому вміємо робити цікаві тексти про будь-який товар: кондиціонери, штори, дитячі візочки тощо.

Пишемо не тільки для українських виробників і відкриті для співпраці з інтернет-магазинами.

Ціни та оплата

Вартість послуг стартує від 170 гривень за тисячу знаків без пробілів. Для розуміння точної ціни роботи нам потрібні деякі ввідні дані від замовника, які він або вона може надіслати на мейл text@madeinua.org. З нами можна торгуватися, це як на ринку, тільки в інтернеті))

Ми не демпінгуємо і не продаємо послуги за десять гривень. Якісно, швидко та дешево – неможливо, доведено діаграмою Хармана.

копірайтинг українською

Оплата через банк (з рахунком та актом виконаних робіт)? Без питань!

Якщо ви готові до співпраці, вйо до текстів! Звертайтесь за емейлом: text@madeinua.org

  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter