Огляди товарів


Осінній мультитул з Харкова


Восени постало питання про оновлення своєї осінньої колекції черевиків на кожен день, бо попередні яскраво натякали, що топтати землю їм залишалось недовго. Оскільки я є прихильником стилю квадратіш-практіш-ґут і пересуваюсь пішки з крейсерською швидкістю 6-7 км/год, тобто майже підтюпцем, то надаю перевагу осінньому взуттю з чорної шкіри - бо за ним легше доглядати, ніж за взуттям з нубуку, а вдягати можна під різне.

Завдяки швидкій манері пересування - для мене вирішальними факторами є міцність взуття, особливо - стійкість підошви до витирання.

чоловіче взуття пілігрим

Читати далі

Плануймо гарно!


Ви коли небудь могли собі уявити, що все ваше життя може бути розплановане та все буде відбуватися так, як ви того забажаєте? Поблизу вас завжди буде вірний помічник, у якому знаходяться всі ваші мрії та грандіозні плани. Недарма говорять, що для того, щоб збулися ваші мрії, їх необхідно записувати на папері. Нещодавно у мене з’явився новий річний Супер-органайзер.

супер органайзер

Читати далі

Майстер ювелірних прикрас Орінго: створила, замовила, отримала


Другий огляд виробника ювелірних прикрас Орінго - цього разу скористалися новим сервісом виробника. Яким? Читайте далі.

майстер орінго відгук

Читати далі

Дезодоранти ТМ Еколюкс


Раніше ми публікували огляд зубних паст ТМ Еколюкс, тоді огляд викликав бурхливі коментарі. Нині бренд багато чого змінив, тепер у компанії на сайті є українська, а етикетки продукції на лицьовій стороні також промарковано калиновою. Та за цей час з'явилися нові товари, тож сьогодні у нас три огляди дезодорантів ТМ Еколюкс від різних оглядачок та одного оглядача.

Нині виготовляється чотири види дезодорантів: Чарівна троянда, Сонячний цитрус, Ніжність, Для чоловіків. Про всі чотири різновиди дезодорантів і написали наші оглядачки. Приємного знайомства :)

дезодоранти українського виробництва

Читати далі

Огляд нового сонцезахисного засобу Nanoo


Наша редакторка Оленка та нова оглядачка Ольга спробували сонцезахисний крем українського виробництва - "Nanoo". Враження дівчат ми викладаємо для ознайомлення з продуктом виробника, приємного читання!

сонцезахисний крем

Читати далі

Пінно-мильно-кремовий огляд :)


Протягом місяця я тестувала косметичні засоби ТМ PeNa.

На огляд виробник надав емульсію для обличчя з гідролатом зеленого чаю,  крем для повік, ніжну пінку для вмивання, та бонусом - олійку для догляду за нігтями та мило з м'ятою та відваром зеленого чаю.

косметика пена

Читати далі

Шкарпеток багато не буває або наше знайомство з dodo socks


Український виробник шкарпеток dodo socks запропонував нам познайомитись з продукцією, а ми ніколи не проти! Та й шкарпетки ніколи зайвими не бувають. Що писати, читайте відгуки наших оглядачок та оглядача.

шкарпетки українського виробництва

Читати далі

Другий огляд одягу для відпочинку ТМ Barwa


Сьогодні у нас два огляди на хатній одяг TM Barwa.

домашній одяг барва

Читати далі

Яскраві шкарпетки LoveMySocks


 Цього разу три огляди від наших користувачок та користувача, зустрічайте шкарпетки LoveMySocks!

яскраві шкарпетки

Читати далі

We need more coffee!


Вже вдруге я провожу дегустації кави Тіко-Чако. Такі огляди мені подобаються, адже саме цей магічний напій робить будь-яку бесіду таємничою. Тому я радо погодилась збирати думки людей про наш кавовий бренд.
кава україна

Читати далі


Введіть будь-яку суму

Введіть вашу адресу
  Реклама
реклама у каталозі
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Get it on Google Play