Огляди товарів


Мої помічники: кулінарна книга та календар-планер


З назви ви зрозуміли, що сьогодні у нас два огляди в одному дописі. Без зайвих передмов – вперед!

кулінарна книга

Читати далі

Жіноча піжама від Express Yourself


Коли до каталогу було додано бренд Express Yourself, я одразу відзначила для себе симпатичний одяг та підписалась на оновлення у фейсбуці. В березні бренд влаштував акцію – знижка 50% на весь асортимент, чудова нагода познайомитись з продукцією. До того ж мені припала до смаку жіноча піжама з колекції Mavpa.

Замовлення зробила, а от сплатити не могла – магазин видавав помилку. Звернулась до виробника напряму, через фейсбук. Приємно вразила швидка реакція та відповідь. В решті, замовлення було сформовано та я його успішно оплатила.

Приємно здивувалась у відділенні пошти, коли з’ясувалось, що доставка безкоштовна (у виробника це зазначено на сайті, але часто акційні товари за знижками деякі бренди відправляють за рахунок отримувача).

жіноча піжама

Читати далі

Огляд коуч-бука для підлітків Я-Щоденник


Всім привіт! У нас є цікавий огляд, і вперше оглядачем був юнак. Так як огляди дитячих товарів пишуть батьки, то й тут ми вирішили не відходити від цього традиційного формату. Окрім вражень мами, й сам оглядач надав свої нотатки для публікації. Тож огляд 2 в 1.

щоденник для підлітка

 Для початку враження мами Андрія, Ольги:

Ми чекали на щоденник з великим нетерпінням. Навіть не так. Андрій чекав з цікавістю, а я з заздрістю. Бо в часи мого дитинства нічого подібного не було, всі добрі речі тоді були винятково хендмейдові. Я завжди обожнювала препарувати мої думки та почуття в письмовому вигляді, тому припускала, що й моїй дитині це також сподобається. Коли ми отримали щоденник, для мене це був радісний день.

Обкладинка та папір

Мені сподобалась цупка, але гнучка обкладинка, сподобалася щільність паперу. Як виявилося згодом, щільність сторінок достатня для того, щоб малювати маркером і не було видно на звороті.

Дизайн

Щоденник стильний, зручного формату, містить дотепні малюнки, прикольні наліпки — як на мене, в цьому плані кращого годі й уявити. Мені подобається, що він чорно-білий, це правильно, кольори відволікають та обмежують уяву. Якщо дитині схочеться щось розфарбувати, вона завжди може це зробити.

щоденник купити україна

Тематика

Щоденник розроблений таким чином, щоб заохотити дитину до самовпорядкування, управління часом та своїми можливостями. Всі тексти або запропоновані активності в ньому можна умовно поділити за такими напрямками: тайм-менеджмент, розвиток особистості/самовдосконалення, корисні поради, підвищення самооцінки та настрою, місце для роздумів на задані теми та психотерапевтичні вправи.

цікавий щоденник

Спостереження за тим, як Андрій заповнював щоденник

Хочу наголосити, що такі речі, як цей щоденник, суто індивідуальні. Те, що подобається одній дитині/людині, не сподобається іншій.

Спочатку щоденник Андрія привабив, як усе нове та невідоме. В перші дні він почав заповнювати те, що стосувалося його вподобань та його особистості: «10 речей, які роблять тебе щасливим»,  «10 фактів про мене», «плейліст, коли тобі добре», «плейліст, коли тобі погано» і таке інше. Потім він його просто читав час від часу, читав поради, намагався робити планку, але кинув. 

Потім почав відмічати такі речі: «Сьогодні я відчував», «Тижневий звіт», «Що плануєш зробити сьогодні», два дні намагався щось планувати, і одразу категорично сказав, що «плануванням я займатися не збираюсь, мені немає чого планувати, в мене все розплановане».

щоденник купити україна

Теми есе він назвав «для дівчаток, я про таке не думаю». Позначати на мапі країни, які хотів би відвідати — сподобалось. Сподобалась вправа на тренування пам’яті. Зацікавився переліком 100 фільмів для сімейного перегляду, позначив ті, що вже дивився, таких виявилося чимало.

Я спостерігала поступове зниження зацікавлення в користуванні щоденником, що мене засмучувало, але я не втручалася. Я вважаю, такі речі не можуть бути насильницькими. Впевнена, він до нього ще повертатиметься. Навесні взагалі важко щось планувати або самовдосконалюватися, коли кличе вулиця, футбол та друзі. 

Ще деякі коментарі

Мені сподобалось, що в щоденнику немає моралізаторства, немає нудної констатації загальновідомих фактів, типу «наркотики погані», «вчитися — добре» і т.п.

Сподобалося почуття гумору, наприклад, ідея з Antitoxic People Spray з наліпкою — просто чудова, і синові також сподобалось.

Сподобалось, що щоденник не націлений на «дівчаток» або «хлопчиків», що він в цьому плані нейтральний. Немає нічого гіршого, ніж ці показові рожевохмарні зошитки для дівчаток.

Проте, є деякі речі, які мені здалися передчасними. Наприклад, питаннями тайм-менеджменту в шкільні роки я не переймалась, і Андрій наче, також. В школі час розподілений, припускаю, в вільні години про розклад думати не хочеться. Але для інших дітей все може бути інакше.

щоденник купити україна

Колись читала книгу Томаса Армстронга «Ты можешь больше, чем ты думаешь», де автор добре написав про різні типи інтелекту та показав, чому для однієї людини легше складати пазли, а іншій — відтворювати музику. Отже, цей щоденник має сподобатися насамперед тим дітям, які мають вербальний, філософський та внутрішній інтелект, їм сподобається писати есе, робити психотерапевтичні вправи. Мені здається, можна доповнити щоденник сторінками «спостережень/експериментів» (для дітей з природничим інтелектом) та деякими завданнями на логіку (для дітей з логічним мисленням), можливо, цікаво було б додати кілька пісень з гітарними акордами?

Це мої припущення, мені б сподобався щоденник таким, як він вже є.   

Висновки

Купити такий щоденник підлітку варто. Не треба чекати, що він/вона одразу все заповнить та одночасно подорослішає. В щоденнику багато цікавих вправ, думок, він надихає, він підвищує настрій (я бачила це на прикладі Андрія) і я вже вважаю це ефективним.

Власне відгук на щоденник від самого оглядача:

Щоденник загалом класний. Щось сподобалось більше, щось – менше.

Обкладинка прикольна, не можу критикувати.

Більш за все щоденник сподобався мені своєю креативністю та позитивом. Є сторінки, які запевняють, що людина може досягти всього. Я хотів би стати рок-зіркою. Іноді я сумніваюсь, чи я зможу. Але читаючи історії крутих музикантів, розумію, що всі вони були колись невідомими, а потім змогли все.

щоденник купити україна

В щоденнику мені подобаються ті сторінки, які не дають щось забути. Наприклад, плейліст. Я записав туди улюблені пісні, і я ніколи не забуду, навіть коли виросту, яку музику я слухав. 

Також дуже корисний список нових слів. В нього можна записати нові слова, вивчити їх, а потім бути найрозумнішим серед друзів.

Сподобалась ідея смужок з добрими словами. Взагалі в щоденнику багато таких цікавих «фішок».

Є речі, які мені менше сподобались. Наприклад, сторінка «Кинь собі книжковий виклик!» не дуже потрібна, не всім такі книги подобаються. Наприклад, «Книжка про любовний трикутник», або чиїсь мемуари. Є такі питання, які мені здається, для дівчаток. «Яка емоція сьогодні була найсильнішою?» «Опиши ідеальне побачення», «Що було б, якби підлітки правили світом?», «Коли в мене будуть свої діти, я ніколи…», «Як це ходити на шопінг з мамою?» На мою думку, ці запитання можна було б змінити на щось схоже. Наприклад, «як це ходити з татом на футбол» або «коли я працюватиму, я ніколи…»

Можна додати більше інформаційних сторінок, тому що в цьому щоденнику вони дуже кльові. Також можна більше наліпок.

я щоденник

Я впевнений, такий щоденник сподобався б тим, хто більш розважливий, ніж я, та планує свій день, або любить записувати свої думки. Я не люблю записувати свої думки, я люблю спілкуватися з друзями онлайн та знати, що вони думають про те саме. Також щоденник підійде тим, хто хоче змінитися. Я б порадив цей щоденник деяким моїм друзям.

Від редакції. Це вже другий огляд щоденника від Ірини Негован. Пані Ірина обидва щоденники розробляла для власних дітей, тож враховувала будь-які дрібниці та зауваження. Сайт проекту та фейсбук сторінка.

Для зйомок ми зустрілися з оглядачем та на власні очі побачили щоденник. Поліграфія як і минулого разу - на високому рівні, такі речі приємно тримати в руках.

Огляд нової сумки для обідів від Lunch bag UA


Хочу розповісти вам про свій подарунок під ялинку від компанії Lunch Bag UA. Як людина, що намагається слідкувати за своїм харчуванням та працює далеко від закладів, де можна скуштувати бізнес-ланч, Lunch Bag став для мене знахідкою.

Отримала я його якраз під Новий Рік, тому можливостей використати Lunch Bag за призначенням було більше ніж достатньо, адже відро олів’є саме себе не з’їсть), а свята вже закінчились і час на роботу. Перед написанням цього відгуку, я навмисне не читала нічого на сайті виробника, щоб, помітити те, що сподобалось або не сподобалось власне мені, без додаткових підказок.

сумка для обідів

Читати далі

Зимові шоломи для малечі від TM Beezy


Пропонуємо ознайомитися з двома оглядами дитячих зимових капорів TM Beezy. Наші маленькі оглядачка та оглядач задоволені ними, не будемо приховувати це, а їхні матусі занотували свої враження та поділилися з нами. Приємного читання!

beezy зимові шоломи для дітей

Читати далі

Плануймо гарно!


Ви коли небудь могли собі уявити, що все ваше життя може бути розплановане та все буде відбуватися так, як ви того забажаєте? Поблизу вас завжди буде вірний помічник, у якому знаходяться всі ваші мрії та грандіозні плани. Недарма говорять, що для того, щоб збулися ваші мрії, їх необхідно записувати на папері. Нещодавно у мене з’явився новий річний Супер-органайзер.

супер органайзер

Читати далі

Майстер ювелірних прикрас Орінго: створила, замовила, отримала


Другий огляд виробника ювелірних прикрас Орінго - цього разу скористалися новим сервісом виробника. Яким? Читайте далі.

майстер орінго відгук

Читати далі

Дезодоранти ТМ Еколюкс


Раніше ми публікували огляд зубних паст ТМ Еколюкс, тоді огляд викликав бурхливі коментарі. Нині бренд багато чого змінив, тепер у компанії на сайті є українська, а етикетки продукції на лицьовій стороні також промарковано калиновою. Та за цей час з'явилися нові товари, тож сьогодні у нас три огляди дезодорантів ТМ Еколюкс від різних оглядачок та одного оглядача.

Нині виготовляється чотири види дезодорантів: Чарівна троянда, Сонячний цитрус, Ніжність, Для чоловіків. Про всі чотири різновиди дезодорантів і написали наші оглядачки. Приємного знайомства :)

дезодоранти українського виробництва

Читати далі

Огляд нового сонцезахисного засобу Nanoo


Наша редакторка Оленка та нова оглядачка Ольга спробували сонцезахисний крем українського виробництва - "Nanoo". Враження дівчат ми викладаємо для ознайомлення з продуктом виробника, приємного читання!

сонцезахисний крем

Читати далі

Пінно-мильно-кремовий огляд :)


Протягом місяця я тестувала косметичні засоби ТМ PeNa.

На огляд виробник надав емульсію для обличчя з гідролатом зеленого чаю,  крем для повік, ніжну пінку для вмивання, та бонусом - олійку для догляду за нігтями та мило з м'ятою та відваром зеленого чаю.

косметика пена

Читати далі


Введіть будь-яку суму

Введіть вашу адресу
  Реклама
шкіряні вироби
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Get it on Google Play