Огляд багаторазових підгузків ТМ ЕКО ПУПС

21 січня 2016

Я мама двох діток – дівчинки 6-ти років і 11-місячного хлопчика. На власному досвіді з донечкою я знаю, що таке привчати дитину до горщика і наскільки непросто контролювати цей процес – щоденно «гора» мокрих трусів, а на ніч обов’язково підгузок. Чудово, якщо привчання до горщика випадає на літній період. Тоді не страшно, якщо дитинка трішки походить «мокрою». В перший рік життя влітку і доньці і сину було близько 6-9 місяців. Старшу я активно намагалась висаджувати на горщик, щоб вже до 12 місяців вона уміла на ньому сидіти. Я розуміла, що діти свідомо починають ходити на горщик лише ближче до 2 років і тримати процес під контролем постійно надзвичайно тяжко. В результаті все привчання відбувалось з перемінним успіхом і мокрих штанців було надзвичайно багато. Із синочком у мене не було і не має фанатичного бажання навчити його ходити на горщик до року, але я часто думаю про те, що постійне перебування в підгузках не настільки вже і корисне. Все-таки сіднички повинні періодично «дихати».

Підгузки ТМ «ЕКО ПУПС» - це альтернатива! Альтернатива чому? Чим же відрізняються «ЕКОПУПСи» від традиційних одноразових підгузків?

багаторазові підгузки

Почну з того, що тестувати підгузки ТМ «ЕКО ПУПС» ми почали, коли сину було близько 11 місяців і на горщик він поки-що не ходить.

Підгузки будь-якої ТМ на нашому ринку, незалежно від їх вартості, мають одну неприємну властивість – аби дитячі сіднички не пріли, їх необхідно періодично знімати. Абсолютно всі мами так і роблять.

Завдяки натуральним і якісним матеріалам (непромокаюча дихаюча мембрана і бавовна) підгузка і вкладок «ЕКОПУПСів» усі дітки, навіть схильні до алергічних реакцій, будуть почувати себе чудово. В «ЕКОПУПСах» немає ефекту ізольованих і запакованих сідничок. При використанні багаторазових підгузків у мого сина жодного разу не було почервонінь і попрілостей.

багаторазові підгузки відгук

Підгузки «ЕКОПУПСи» економлять сімейний бюджет. Велика упаковка одноразових підгузків коштує до 500 грн. Але її не вистачає на місяць використання. Тобто, на місяць необхідно витратити більше 1000 грн лише на одноразові підгузки. Один багаторазовий підгузок «ЕКОПУПС» коштує орієнтовно 200-300 грн. Підгузка одного розміру вистачає на 6 місяців, аж поки малюк не виросте до більшого розміру. В «господарстві» їх необхідно мати декілька і ще декілька змінних вкладок до них.

Виробник рекомендує мати стільки підгузків, скільки дитина використовує одноразових на день. Для огляду мені надали п'ять підгузків двох видів – з кишенею для вкладок і без кишені. Мені такої кількості вистачає. В тих, що без кишені брудниться тільки вкладка і немає гострої необхідності змінювати весь підгузок. Можна замінити лише вкладку. Підгузки з кишенею для вкладок необхідно змінювати при кожному «туалеті», адже брудниться і вкладка і кишеня підгузка. Але вони мають свої переваги – краще регулюються і завдяки цьому більш ізольовані від пропускань. Їх не страшно вдягати навіть у басейн.

підгузки екопупс

Підгузки ТМ «ЕКО ПУПС» багаторазові. Тобто їх необхідно прати, а не викидати після того, як малюк їх «зіпсував». Перуться підгузки чудово! Я впевнено це кажу, бо ми встигли у них сходити і «по-великому». Зрозуміло, що коли купуєш багаторазовий підгузок, усвідомлюєш, що він потребує прання. Але у 21 столітті майже кожен має в домі пральну машинку, тому це не така вже і велика проблема. Виробник рекомендує прати підгузки при температурі від 40 до 60°С. Єдине що сушити на батареї їх не можна. Я знайшла вихід – кладу на батарею пелюшку і тоді зверху викладаю підгузки. Як на мене, то «ЕКОПУПСи» взагалі вічні. Ретельно переш і передаєш у спадок. Звісно, дивлячись наскільки активно їх використовувати.

підгузки українського виробництва

Складність привчання дитини до горщика у тому, що у одноразових підгузках вона не відчуває незручностей і дискомфорту після того, як впісюється, тому і не має стимулу для того, щоб почати ходити на горщик. Багаторазові підгузки дають дитині можливість відчути вологу, адже попри все вони мокнуть. Малюк розуміє, що він мокрий і це відчуття спонукає його ходити по справах на горщик, а не в штанці.

Ми одягали на ніч «ЕКОПУПСи», але оскільки синочок ще маленький і пісяє багато, на світанку підгузок довелось змінювати. Але з часом ми повністю замінимо дорогі одноразові підгузки-трусики на багаторазові «ЕКОПУПСи».

Я повністю задоволена підгузками. Навіть якщо у нас закінчились одноразові підгузки, я не хвилююсь. У мене є чудова альтернатива!

Від редакції. Інтернет-магазин виробника знаходиться тут :)

Коментарі (3)

Наталя 9.08.17 13:17
Я купила своїй донечці на період привчання до горщика коли їй було 1,5 роки. В нас були ті що з клапаном, виходить підгузок дуже об'ємним. Дитині було незручно ходити, вона їх відразу зтягувала. Так і не вийшло покористуватися ними.
Сергей 23.01.16 7:27
Год назад такими пользовались. Жена где-то откопала их для малой) Короче, все бы неплохо. Но вызывают зависть. Потому что у меня таких крутых труселей в детстве не было)))
Люба 21.01.16 13:11
Я тоже такими пользовалась, хоть мы и поздно на горшок пошли, но нам Экопупсы прилично помогли в этом дела!! Со вторым ребенком буду только в экопупсах!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter