Час прибиратися разом з “Екофебрік”!

29 жовтня 2014

товари для прибиранняВ нас сьогодні велике прибирання! Точніше, воно було вчора, але розповім я вам про нього саме зараз. Компанія "Екофебрік" імпортує та виготовляє товари для прибирання: совки, швабри, плоскі мопи для миття підлоги, набори для санвузлів - всього того, що допомагає нам слідкувати за чистотою у наших оселях. Мені компанія надала такі штуковини: щітка для підмітання та совок, три насадки для швабр, швабра для підлоги та два мопи для неї.

Починаємо з підмітання підлоги. На штангу щітки кріпиться совок, що дуже зручно. Пластик, з якого виготовлено щітку та совок - приємний на дотик, колір не отруйних відтінків, наче молода травичка навесні. Ворс щітки на кінцівках розщеплений, тому під час прибирання шерсть тварин збиралася дуже легко. Довга штанга для щітки досить зручна, не потрібно нахилятися, що для мене важливо. Після підмітання просто помила щітку під водою видаливши залишки бруду. Щітка впоралася зі своїм завданням. Не знаю, чому я раніше не спробувала саме щітку та корчилася з віником :)

щітка та совок для підмітання

Тепер будемо мити підлогу. Виробник радить перед використанням випрати мопи, що я зробила заздалегідь. Взагалі, виробник викладає всі рекомендації на упаковці, такі маленькі дрібнички можуть стати у нагоді.

інструкція з прибирання

Для початку спробувала моп типу "локшина". Швабрами такого типу я раніше не користувалася, тож була приємна здивована - прибирати такою шваброю дуже зручно! Плоска форма дозволяє помити підлогу там, де раніше приходилося мити руками, бо звичайна швабра туди не проходить. Також плоска частина швабри досить легко маневрує та змінює кут наклону. Давно придивлялася до таких швабр, але навіть не здогадувалася наскільки вони можуть бути зручними! Моп "локшина" добре миє поверхню, не лишає розводів, але підлога якось довго сохла, мабуть я погано віджала моп після зволоження. З другим мопом все пройшло бездоганно - підлога швидко висохла. Після використання випрала мопи, як радить виробник. Вдягаються мопи на швабру дуже просто.

швабри з мопами На черзі було ще три насадки-мопи. Штанги від щітки та швабри підходять до цих насадок, тож я просто взяла одну з них. Шваброю такого типу користувалася раніше, але не очікувала, що під час вижимання води, з мопу вилізе мотузок - це єдина прикрість. Підлогу помила ця насадка досить добре. Дві останні насадки я використала для миття підлоги у кухні. Ці насадки прекрасно поглинають вологу та майже її не лишають на підлозі, тому було вирішено користуватися цими насадками на кахельній підлозі.

швабри з насадками Загалом вразила ергономіка товарів "Екофебрік". На мій погляд, це одна з головних ознак сучасності компанії. На сайті виробника не здійснюється продаж товарів, але ви можете їх знайти у таких мережах, як: Епіцентр, Нова Лінія, Пакко (ВОПАК), АРСЕН, АШАН, Експансіс, Варус, Таврія, ТОВ Адвентіс, Барва, Добрострой.

 

Коментарі (1)

Віник 29.10.14 15:38
Афігєть

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter