Клямра - справжні українські паски

19 травня 2015

Чи є у вас алергія на сплави з нікелем? Якщо є, то ви мене добре зрозумієте, адже для вас також існує ціла низка заборон на аксесуари, прикраси та навіть певний одяг. За статистикою, через активне розповсюдження нікелю, нині алергією на цей метал страждає 20% населення. В деяких країнах товари обов’язково маркують, вказуючи, що товар має в складі нікель. У нашій країні, на жаль, до цього ще далеко. Тому мала на власному здоров’ї перевіряти це, а згодом просто викреслила для себе все, що хоч трішки блищить. В тому числі й ремені. Якось от жила без паска, але все ж складно це.

До каталогу додали виробника пасків "Клямра", мою увагу привернув саме цей бренд, адже пряжки до пасків візуально відрізнялися від того, чим завалені наші магазини. Зробила замовлення, коли підтверджувала його, то перепитала, чи не викликає пряжка алергії (отут багато хто дивуються, адже де той пасок і де шкіра. Але достатньо нетривалого контакту, трошки нахилитися, десь потягнутися, і все  - неприємні відчуття на декілька днів гарантовані). Мене запевнили, що такого не має бути, адже пряжку виготовлено з латуні.

Отримала замовлення та власне почала тестувати. По пунктах винесу переваги:

  • конструкція ременя дозволяє підігнати його до потрібного розміру (мій підрізали двічі), це безумовно зручно;
  • пряжка має бездоганний зовнішній вигляд. Коли ми додавали виробника до каталогу, то цієї моделі ще не було. Тішить, що компанія розширює асортимент та пропонує цікаві рішення для чоловіків та жінок;
  • алергії за час тестування виявлено не було! Ношу пасок вже десь понад місяць, все добре;
  • оперативно обробили замовлення та надіслали товар. Приємно, що компанія приділяє увагу сервісу.

Недоліків, на заздрість конкурентам, виявлено не було :) Якщо не рахувати вартість виробу, для багатьох це дорого, але якщо подумати про своє здоров'я та комфорт, то інвестиції не такі вже велики у порівнянні з ліками від алергії на дешеву китайщину.

Для огляду компанія надіслала декілька світлин з процесу виготовлення пряжок для пасків. Для нас, та й сподіваємося для вас всіх, ця інформація буде цікавою та корисною. В якості прикладу обрали виготовлення іншої моделі пряжки.

Лиття та ручна обробка:

Патинування, повторне ручне шліфування, проявлення латуні:

Віброполіровка:

Й готовий пасок:

Для охочих ознайомитися з усім асортиментом майстерні - посилання на інтернет-магазин "Клямра".

 

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter