Декоративні свічки made in Ua - огляд семи брендів свічок

30 листопада 2018

Декоративні свічки є чи не в кожній оселі, а красиві свічки можуть стати класним подарунком. Ми пошукали та знайшли сім українських брендів, котрі виготовляють різні декоративні свічки: від найпростіших однокольорових, до різблених та різноманітно забарвлених. Й ділимось своїми знахідками з вами.

декоративні свічки

"Дім меду Закарпаття" окрім меду виготовляє воскові свічки. Є декоративні свічки як класичних форм, так і у вигляді дзвоників, янголяток, шишок, ялинок.

декоративні свічки

свічки з воску

Свічки ручної роботи, виготовляються під замовлення. Можна замовити набір одного кольору та форми, або різних форм, або декількох кольорів - на що вашої фантазії вистачить! 

купити декоративні свічки

Різьблені свічки від Candle studio MARIIA HERASYMLIUK, котрі не хочеться палити! Справжні витвори мистецтва за помірні гроші. У каталозі просто запоморочлива кількість дизайнів декоративних свічок.

різьблені свічки

BeSpring це хенд-мейд косметика, але крім цього, майстерка виготовляє соєві свічки з різними ароматами - те що треба для затишного зимового вечора.


ароматизовані свічки купити

В інстаграм акаунті @handmade_candles_ua представлено декоративні свічки ручної роботи. Є як рельєфні свічки, так і гладкі з різними візерунками. Й знову чимало свічок, котрі не хочеться палити.

декоративні свічки

Souldecorcandle - оригінальні декоративні свічки ручної роботи. Прикрашені сухими квітами, травами - виглядають дивовижно. Майстриня відкрита до співпраці і завжди підкаже вдалі поєднання кольорів та рослин.

декоративні свічки

Спеціально для тих, хто любить пундики так само, як Гомер Сімпсон. А ще в крамниці @rukoshop виготовляють інші, не менш цікаві свічки.

декоративні свічки

Сподіваємось, ця добірка стане у нагоді та допоможе декорувати не тільки власний дім, а й зробити милі подарунки близьким.

  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter