“Диво” дивне, або сучасний український сувенір

15 травня 2014

диво футболкиДрузі, ми продовжуємо наші огляди товарів. Сьогодні в нас дуже цікавий проект – «Диво». Цей огляд буде з інтерв'ю від креативної команди проекту, вони з радістю відповіли на наші питання, а ми тепер з радістю користуємося їх продукцією. Як каже один журналіст: Вйо до огляду!

Першу диво-футболку (чи можна сказати дивоболку?) ми придбали для себе у магазині-партнері бренду, але купували ми світшот, на дівчину. Крамниця надіслала нам футболку, не того розміру, на хлопця! Ту дивоболку віддали єдиному хлопцю у нашій команді. На той час ми вже спілкувалися з дівчатами з «Диво», розповіли про цю ситуацію, вони запропонували нам безкоштовно обрати для себе дивоболку – дуже милий крок з їхнього боку. Обирати було з чого – 30 варіантів. Але ми зупинилися на тому, що й хлопцеві подарували – «Ведмідь ожину збира». Так от, приїхала наша дивоболка, тепер можемо розповісти вам про якість.

Спочатку хочемо відзначити увагу бренду до деталей, це дуже важливо для нас, як для покупців. Фірмовий конверт із логотипом, в якому приїхала до нас дивоболка, відразу викликав усмішку. Всередині, окрім футболки, ми знайшли листівку, дуже приємний подарунок. Таку листівку не соромно підписати та відправити поштою, або залишити собі)) З ось таких от маленьких дрібниць і твориться сучасний український бренд.

диво сувеніри та футболки

Футболки шиються в Україні. Усі принти розроблені теж нашими співвітчизниками та наносяться тут. Перша футболка, яку ми самі купляли, вже пройшла випробування пранням – принт не зліз, колір не змінився, тканина не закошлатилася. Строчки ровні, виконані охайно – без зайвих стирчащих ниток. Принт на футболці високої якості, повністю підходить для літа, бо зовсім не парить шкіру, як це часто буває. Тож якістю ми повністю задоволені. В нас скоро у кожного з’являться свої дивоболки з диво-звірями, будемо організовувати диво-зустрічі.

диво футболки

***

Але бренд «Диво» - це не лише футболки, а й авторські керамічні іграшки-свистульки, листівки, магнити. Це справжній сучасний український сувенір! Пропонуємо вам прочитати інтерв’ю, та дізнатися більше про цей молодий та дуже український проект.

Як виникла ідея створення бренду? Що вас надихнуло? Бренд «Диво» створений креативною студією "Charodeyki" у співпраці з заслуженим майстром народної творчості України Ольгою Бердник-Отнякіною, членом Спілки майстрів народного мистецтва України. Протягом 20 років Ольга працює в жанрі авторської керамічної іграшки, створюючи різноманітні іграшки - свистунці - диво-звірі. Чотири роки тому, реалізуючи певні проекти студії, у нас виникла ідея створення сучасного українського бренду сувенірної продукції, але європейського рівня. На жаль, те, що представлено на ринку України, не завжди асоціюється з Україною як з сучасною країною, а тим паче з європейською країною. Мені не хочеться нікого ображати, але те, що пропонують туристам і те що нерідко вони купують, не завжди належної якості і не всім подобається. Дуже багато кустарщини і шароварщини присутнє, особливо якщо пройтись центральними вулицями Києва. Нам хотілося, щоб асоціації з Україною були максимально позитивні. Це, наприклад, вишиванка, але справжня вишиванка коштує досить дорого, і навіть не всі українці її мають у своїх гардеробах. Крім того, проблема в тому, що багато українських сувенірів виробляються не в Україні, а, наприклад, в Китаї.

диво футболкиТому у нас виникло питання: Що є справжнім українським сувеніром? Що може ним бути? Із багатьох можливих версій наша студія запропонувала своє бачення - серію українських сувенірів - Диво-звірів - в якій закладено традиції української культури і яка поєднує в собі історичні і сучасні аспекти. І водночас є глибоко європейською, бо насправді Диво-звірі – це невідома європейцям частина давньогрецької міфології, в якій ніби є усі можливі комбінації людей і звірів - кентаври, медузи горгони, сфінкси, русалки та ініші міфічні тварини. Бренд “Диво” пропонує небачених добрих, лагідних і веселих звірів.

Як ви наладили співпрацю з Ольгою Бердник-Отнякіною?

Ми познайомились на одному заході, в якому Ольга і наша студія брала участь. Пізніше зробили один невеликий проект разом, який став початком нашого “Диво”.

А штат працівників у вас великий?

В даний момент над проектом працює 4 людини, але ми підключаємо певних професіоналів в залежності від поставлених цілей. В команді близько 8 людей.

З якими проблемами ви зіштовхнулися за час роботи?

Пошук якісних матеріалів, обмеженість виробництва певної продукції на території України, терміни виробництва. Деякі з "підрядників" виготовляють продукцію неналежної якості, тому маємо або переробляти або шукати інших і знову пробувати робити.

Керамічні іграшки виготовляються кожна окремо, чи є певна кількість готових іграшок під розпис?

Кожна іграшка унікальна, спочатку Ольга її ліпить, далі вона випікається у печі і тільки потім її починає майстер розписувати. Тому знайти дві однакові просто неможливо.

10176272_235698389954026_4928195318778189601_n

Чи плануєте розширити асортимент товарів? (мається - окрім футболок, листівок, фігурок, плануєте розробляти якісь інші цікаві Диво-речі? бачили, що люстерка точна плануєте)

Так, у нас грандіозні плани ;)

Коли відкриється сайт? Сайт плануємо відкрити за 1-2 місяці. *** А для тих, хто дочитав до кінця, маємо цікаве інтерв'ю із самою майстринею - Ольгою Бердник-Отнякіною:

Коментарі (1)

Марія 26.05.14 10:56
Підтверджую!
Маю світшот з ведмедиком, що ожину збира:) і дивоболку з пташкою)) Все відмінної якості, легко переться, нічого не облазить, не розтягується- тішить і гріє “made in Ukraine”. Молодці!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter