Джем з помаранчу та віскі

12 червня 2014

конфітюри українського виробництва

Гастрономічна майстерня "Confiture" є в нашому каталозі, а тут випала нагода спробувати їхню продукцію, котра вже давно нас цікавила. Тут ще в нас дощить, тож хочеться чаювати до ранку, а джем якраз став у нагоді. А чого його дарма їсти? От ми й зробили незапланований огляд.

Нам дістався помаранчевий джем із віскі. Вже сама назва викликає певний інтерес, отже починаємо дегустацію!

Оздоблення баночки доволі симпатичне, але що це? Чому все вказано лише англійською мовою? Це через віскі? Це через обмежену кількість? Ми не те щоб не знали англійської мови, але ми все ж таки в Україні, ну то таке. Це мабуть "фішка" така, бо інші баночки у виробника підписані не латиною. Склад на етикетці та на сайті виробника трохи відрізняється, на баночці чомусь не вказані пектин, лимон та любов (от як без любові у складі продукту?) :)

джеми українського виробництваGEDSC DIGITAL CAMERA

Годі придивлятися до оздоблення, відкриваємо! Бачимо вкраплення апельсинової цедри, цікаво. Аромат, що не дуже дивно - легкий цитрусовий. Ну що, треба таки скуштувати. Джем дійсно джем - дивіться як тримає форму, його буквально треба різати ложкою, зручно. На смак джем дуже свіжий та легкий, з невеличкою гірчинкою, що притаманна помаранчам. Звісно, джем солодкий, але не дуже. Ми от втрьох їли та навіть запаху віскі не відчули, хоча таке дивне поєднання нас дуже зацікавило. Загалом смак приємний, нам сподобалося, цей джем мають скуштувати поціновувачі цитрусових.

конфитюр варенье джем Вартість становить 45 грн. за 200 грамів джему. Огляд вийшов короткий, бо про смаки дуже складно писати, вони у всіх різні. Та й ми всього один продукт скуштували. Сподіваємося, що випаде можливість скуштувати більше виробів від гастрономічної майстерні "Confiture".

Коментарі (1)

Алла 3.03.15 17:35
Лимонний курд мої діти вподобали. Все на тому -ж таки ярмарку)
Взагалі виробники молодці - цікаві штуки, щоб створити святковий настрій. Не пам"ятаю, що саме - чи то полуниця, чи то апельсин з лавандою, але дуже пасувало на шматочку сиру до сухого білого.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter