Мої помічники: кулінарна книга та календар-планер

4 жовтня 2017

З назви ви зрозуміли, що сьогодні у нас два огляди в одному дописі. Без зайвих передмов – вперед!

кулінарна книга

Кулінарна книга "Gifty"

кулінарна книга

Готувати я люблю, але не всі рецепти можу втримати в голові. Одного дня в моєму домі з’явилася кулінарна книга, чоловік подарував. В кулінарних книгах мені всього було занадто, хотілося чогось мінімалістичного, щоб самій все маркувати та вирішувати. Навіть зі славетним молескіном дружби не вийшло, на жаль.  Які ж можливості мені надала кулінарна книга від "Gifty":

  • Прості сторінки без зайвої інформації та непотрібних мені піктограм. Папір приємний на дотик. Сам виробник зауважує: «Ви тримаєте у руках особливий блокнот-конструктор… Ми не обмежуємо вас розділами – ви самі обираєте, які страви в якій послідовності записувати»;
  • На початку книги є загальна різна інформація: співвідношення ваги продуктів, об’єм рідин, та таке інше. Корисними є й базові рецепти тіста, кремів та соусів. Кулінарна книга містить зручний конверт з наліпками, котрими можна виділяти розділи, страви;

кулінарна книга

  • Блокнот має яскравий жовтий колір, тож загубити його складно.

Як бачите, кулінарна книга містить дійсно мінімум необхідного, і для мене це зручно. За час користування я розпочала тільки один розділ – випічка, адже з цим стикаюся вкрай рідко, тому маю записувати навіть прості рецепти. В якості роздільників вирішила використовувати яскраві канцелярські "язички".

кулінарна книга

Книгою задоволена, виробник дійсно потурбувався про тих, кому потрібен мінімум.

Вартість на сайті 450 грн.

Календар-планер "365 яскравих днів"

Побачивши цей календар-планер, зрозуміла, що мені він був потрібен ще вчора, мерщій замовляти! Щось подібне я робила сама, просто роздруковувала на принтері швидкоруч. Планери типу блокнотів мене не влаштовують, бо я хочу бачити перед собою весь місяць або найближчі тижні, щоб складати якусь цілісну картинку майбутнього. Справ, що потребують запису, в мене не так багато, тож такий календар – знахідка для мене.

календар-планер

Тепер по пунктах розповім про календар-планер:

  • Календар виготовлено з цупкого паперу, на ньому легко писати, зручно безумовно;
  • "365 яскравих днів" – це назва бренду, насправді, календар розраховано на 16 місяців – з вересня 2017 до грудня 2018;
  • В комплекті є яскраві тематичні наліпки. Ними зручно акцентувати увагу на тих чи інших справах. Наліпок багато, а вашу фантазію ніхто не стримує, тож для будь-якої справи знайдеться своя наліпка;

календар планер

  • Додатково на кожній сторінці є декілька рядків для нотаток. Поки що не можу зрозуміти, що там буду писати, але знаю, що скористаюсь ними.

Якщо шукаєте календар-планер такого типу – ймовірно цей вам підійде. Так як я часто заношу в календар якісь нові події, то зручно його тримати на канцелярському планшеті. Наприкінці календаря наліпки, завжди під рукою.

календар планер

До недоліків можу віднести сервіс – оплатила, а у відповідь не отримала ТТН. В решті, смс про прибуття посилки отримала в незручний момент, адже не мала при собі жодних документів, довелося заскочити додому. Це дрібниця, звісно, але… Все одно календар чудовий, дякую тим, хто вклав у нього свої ідеї, сили та душу.

Вартість: 170 грн.

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter