Головоломка від “Conceptio Light®”

9 липня 2014

conceptio lightДрузі, так весело при тестуванні товару нам ще не було ніколи! Але не станемо забігати наперед, а розповімо, як все було. Дизайнер Олена Заєць написала нам та запропонувала протестувати продукцію, яку виготовляє її студія "Conceptio design", а ви ж знаєте, що нам двічі пропонувати не потрібно – ми завжди відкриті для нового! Наразі, роботи студії ви зустрічали в повсякденному житті, адже основним напрямком є створення фірмового дизайну, логотипів. Також компанія виготовляє світильники-головоломки "Conceptio Light® елементи освітлення®" - саме такі до нас і надіслали.

Забрали посилку, відкрили, ось що побачили: два набори з 45-ти елементів для створення світильника головоломки, портативна та настельна системи, дві енергозберігаючі лампи. Інструкції додані до кожного з комплектів та дві листівки. З наборів по 45 елементів можна послідовно зробити три різні фігури, ми зробили дві, котрі нам більше на світлинах сподобалися.

світильник головоломка концептіо лайт  

Так от, почали збирати. Але як роблять наші люди? Спершу намагаються самі зібрати, а якщо не виходить – читають інструкції. Це про нас. Початок світильника зібрали, а от далі застрягли, бо самі себе збили з пантелику.

головоломка conceptio light

Звернулися до інструкції, ретельно вивчили основні положення, засвоїли їх і як почали збирати! Збирати світильника дуже цікаво та дійсно не складно, головне – зрозуміти послідовність та принцип збирання, далі йде як по маслу. Отак ми і зібрали першого світильника використавши 30 елементів. От що вийшло:

Conceptio Light® елементи освітлення®

Як бачите, світло розсіюється дуже м’яко, сама конструкція виглядає просто дивовижно! Це одночасно елемент декору та предмет освітлення інтер’єру. Виглядає, мов намальоване, такі дивовижні візерунки, але вони повністю реальні!

Conceptio Light® елементи освітлення®

Другий світильник збирався вже легше та швидше. Для другого ми використали всі елементи з набору. Отака дивина зібралася в решті решт:

оригінальний світильник Світильник можна тримати у вертикальному положенні, або у горизонтальному, а можна підвісити.

По матеріалу. Пластик приємний на дотик, краї добре обробленні, тому ризика порізатися немає. Пластини дуже гнучкі та еластичні, коли збирали-розбирали не зробили жодного залому. Але одна пластина таки постраждала трохи, при ретельному вивчені це помітно. Неприємний запах дешевого пластику відсутній. Зібрана конструкція легка, але дуже міцна, треба прикласти зусиль, щоб пошкодити її цілісність. Товар повністю відповідає назві – головоломка. За бажанням, у світильнику можна розташувати більше однієї лампи, головне, щоби вони між собою не торкалися.

стильний світильник для дому

Серед недоліків ми знайшли такі: по-перше, пластик, з якого зроблені світильники аж притягує до себе пил, тож можливо доведеться скористатися антистатіком; по-друге, не всім легко буде зрозуміти інструкцію, що йде у комплекті, особливо якщо всі - це дві дівчинки-гуманітарії; а по-третє - тепер хочеться більше світильників :) Але то вже, не такий і недолік, хіба шо трохи залежність.

Про ідею створення (чи точніше сказати, вдосконалення іншого виробу) ви можете прочитати на сайті студії. Від себе дякуємо Олені Заєць та студії "Conceptio design", що познайомили нас з такою дивовижною штукою! Бажаємо студії наснаги у подальшій творчості.

А для користувачів каталогу в нас є приємний сюрприз – розіграш одного зі світильників "Conceptio Light® елементи освітлення®", а саме L45. Трохи пізніше повідомимо про умови розіграшу, тож слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці новин у фейсбуці.

Коментарі (3)

Ольга 17.03.15 20:28
Где можно купить сие чудо?
Олександра 9.07.14 12:05
По розсіюванню світла нагадує нічник. Виробнику ще можна б було по експерементувати з кольорами пластин світильника, красиво було б з різнокольоровими. А щасливі власники чудо-світильника можуть використовувати лампи не білого світла, а зеленого чи синього (скла) такі вже можна придбати)). А ще можна зробити-зібрати цей світильник на дві лампи, розмістити його вертикально, попередньо вкрутивши зверху лампу з синім склом, а з низу з жовтим))).
admin 9.07.14 15:42
Так, ідей для експериментів багато! Головне, що світильник можна перезібрати в іншу форму, якщо ця набридне. Так, він більше як нічник, або додаткове освітлення. З приводу кольорових пластин.. ну таке, білі виглядають дуже ефектно, немов він з паперу, таке собі оманливе орігамі :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter