*кава з секретним інгредієнтом

19 березня 2015

кава тіко чакоДля тих, хто не уявляє свій день без кави, ми підготували цей огляд. На жаль, наша щедра земля не родить каву, але хіба це зупинить справжніх кавоманів? Ні! Підбирати та поєднувати різні сорти кави, обсмажувати кавові зерна – це все теж виробництво та справжнє мистецтво. Саме до такої діяльності вдалося подружжя з Кам’янець-Подільського та створило власний кавовий бренд "Тіко-Чако".

Нам було край цікаво дізнатися, як і чому подружжя зупинилося саме на цьому бізнесі, й пані Наталя нам все докладно розповіла: "Мені подобається хороша кава. На нашому ринку я не могла знайти те, що добре смакує. Спочатку я знайшла каву, яка мені сподобалась у Москві і періодично її замовляла поштою. Свіже обсмаження, хороше зерно. Але після того, як почалася війна на Сході України, я принципово відмовилась від купівлі продукції російських виробників. Ось і почали думати, де взяти смачну каву свіжого обсмаження. Народилась ідея купувати зелене зерно і самим обсмажувати. Але виявилось — це ціла наука. Ми не здалися, вивчили нюанси, багато тестувань і спроб, і ми досягли результату! Друзі теж захотіли смачну каву. Ось так і народився цех з обсмаження кавових зерен. Дочка випадково склала два слова Тіко і Чако, які ми придумали для бренду."

Виробник надіслав на тестування обидві кави, що нині є у продажу (ідеальне поєднання для третьої кави вже знайдено, розробляють упакування). Заздалегідь в нас поцікавилися, яким саме способом ми будемо готувати каву, та й змололи зерна для гейзерної кавоварки. Аромат кави відчули одразу, як отримали пакунок на пошті та відкрили його – були заінтриговані.

український виробник кави

Окремо слід зазначити упакування – воно дуже просте, стильне та зручне. З етикетками виробник ще експериментує, хоча й визначилися з дизайном та мовою – нам надіслали упакування обома мовами. Взагалі етикетки калиновою написані, тому не зважайте уваги на цей недолік, що трапився на "Готиці".

"Естетика". Це суміш трьох сортів кави, середнього рівня обсмаження, арабіка 100%. Кава з дуже приємним та м’яким смаком, таку каву ідеально пити у денний або вечірній час, вона має досить спокійний та делікатний характер, якщо можна так сказати. Шоколадні нотки дійсно відчуваються, приємне поєднання. Дівчатам, які взяли участь у наших дегустаціях, ця кава особливо подобалася, адже в неї майже нема гіркоти, але смак лишається насиченим. Міцність кави всі дегустатори відзначили, як середню, хоча для старшого покоління "Естетика" виявилася міцною, така дивина :)

кава естетика тіко чако

"Готика". Також суміш трьох сортів, середнього та міцного обсмаження, арабіка 100%. Ця суміш повна протилежність першої, адже вона різка, енергійна та запальна! Гіркота є, вона відчувається досить добре, тому одразу пропонували цю каву поціновувачам еспресо. Коли навколо нависають хмари та не можете прокинутися фізично – ця кава допоможе. Хоча були й нетральні відгуки щодо смаку, мовляв не така вона й запальна, вважаємо це справою смаку та звички.

кава готика тіко чако

Кавою задоволені, адже не всі наші виробники можуть порадувати смакові рецептори кавоманів. Про смаки дуже складно писати, тому ми влаштовували дегустації для друзів та рідних, щоб зібрати якомога більше думок. Які б не були слова дегустаторів (а інколи вони були протилежними), в одному всі зійшлися – обидві кави дуже смачні! Бажаємо компанії стрімкого розвитку та відкриття нових смаків! Дякуємо за приємну дегустацію ;)

Інтернет-магазин родинного підприємства Тіко-Чако

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter