Мамочкин блокнот від Kyiv Style

3 грудня 2015

Хочу розповісти про НАЙКРАЩИЙ блокнот для матусь від Kyiv Style, який потрапив до мене завдяки Зроблено в Україні. Це не простий блокнот з "пролактиновими" картинками, а ілюстрована книга-щоденник, розділена на дві частини: вагітність і перший рік життя малюка. Я не буду розкривати всі милі сюрпризи блокнота, щоб ви приємно здивувались, але головні моменти опишу з великим задоволенням!

Мамочкин блокнот – це блокнот для вагітних і новоспечених мам. Він допомагає в організації багатьох процесів і надихає на ведення здорового способу життя. Це книга для польоту ваших особистих фантазій і улюблених переживань.

мамочкин блокнот

В першій частині "Вагітність" є місце для наступних записів:

  1. Мрії. Ніхто в світі не скасовував силу думки, тому я записувала навіть найсміливіші бажання. І більшість з них збулись!
  2. Планування. Дівчата при надії губляться в часі і багато думають. Для цих і багатьох інших випадків автори підготували окремі сторінки: відвідування лікарів, своєчасна покупка візочка/слінгів та багато іншого. Якихось спеціальних структур планування в блокноті немає, що на мою думку чудово, адже ви зможете його структурувати на свій смак, відповідно способу життя.
  3. В блокноті знайшли своє місце поради авторів. Також можна занотовувати цікавинки із прочитаної літератури, поради від лікарів, бабусь. Рекомендації авторки написані без звичної усім нам категоричності. Відчувається, що в блокнот перенесені лише приємні спогади з особистого досвіду.
  4. Колаж – це сторіночки в які можна вклеїти свої "вагітні" фотографії. Я ці сторінки не заповнила і зараз дуже шкодую.
  5. Фізіологія вагітності. Кожна сторінка супроводжується коротким описом зросту малюка в утробі. Там немає довгих записів і лякаючи натяків на патології.

блокнот для вагітних

Друга частина блокноту присвячена першому року життя вашого малюка. Ця частина блокнота розділена на кожен місяць життя і дуже корисні таблиці.

  • 12 місяців. В кожному місяці у вас є можливість записати веселу історію, нові уміння малюка, особливі моменти, а також вклеїти фотографію дитинки. Цю частину я особисто використовую як чернетку, так як потім планую зробити короткі нотатки в першому фотоальбомі своєї доні. Однак тут я описую свої почуття і емоції, оскільки хочеться більше уваги до жіночих післяпологових станів. Було б чудово, якби у наступних випусках цього блокнотика автори додали розділ "Мамині почуття" або щось на кшталт цього.
  • Таблиці. Це - НАЙКРУТІША і НАЙКОРИСНІША частина блокнота, з якою я не розлучаюсь! В буквальному сенсі я вирізала ці сторінки і ношу їх завжди із собою. Там і зріст з вагою можна контролювати, і харчування нормалізувати (для недосвідчених матусь це справді може бути проблемою), і таблиці розмірів…В самому кінці є супер-корисний список літератури для матусь і список аудіо книг.

щоденник вагітності

Окремо хочу зазначити якість прошивки блокнота, папір і міцність блокноту. Не дивлячись на те, що я його постійно із собою носила, він не зіпсувався і до сих пір (мені його прислали у квітні) має пристойний вигляд.

Резюмуючи свій запис, хочу додати, що кожен раз, відкриваючи щоденник, ви знайдете для себе сюрприз – цікаву пораду, розвиваючу гру або рецепт корисної страви, віршики або колискові, зможете поділитись чимось особистим або на все життя зафіксувати згадку про розвиток свого маленького дива.

блокнот для вагітних

Від редакції. Це наш найдовший огляд, адже період тестування продукції почався ще у квітні. Дякуємо нашій оглядачці Антонії за сумлінне ставлення до завдання! Дякуємо Kyiv Style за те, що даруєте людям такі емоції. Ознайомитися зі всіма товарами виробника можна в інтернет-магазині Kyiv Style.

 

Коментарі (2)

Оксана 8.12.15 11:36
А українська версія буде?
Ольга 4.12.15 11:00
мне в том году подарили этот блокнот (но я так понимаю чуть более старую версию). но подарили, когда дочке перевалило за полгодика, так что большей частью блокнота пользовалась не по назначению. но в целом очень понравился , а особенно пригодилась страничка с зубами - более наглядного варианта для бабушек/дедушек уже и не придумать!
так что рекомендую дарить подобные блокноты заранее - тем кто еще планирует только, а не уже нянчится ;)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter