М’ясні вироби “Савін продукт”

29 травня 2014

савин продуктКомпанія "Савін продукт" - український виробник м`ясної продукції - запропонували нам проведення дегустації. Ми радо погодилися адже не кожного дня нам випадає шанс спробувати різних сортів ковбас, зроблених із м'яса найвищої якості без використання жодних барвників, підсилювачів смаку та інших некорисних домішок.

"Савін продукт" - це невелике підприємство, розташоване в Чернігівській області (80 км від Києва), що пропонує ковбаси, сосиски, та інші вироби з м'яса а також саме м'ясо (наприклад, для шашлику). Окрім продажу кінцевому споживачу компанія співпрацює з багатьма ресторанами та готелями міста Києва. До речі, презентації компанія робить для всіх бажаючих - на сайті є контакти.

м'ясні вироби савін продукт Для дегустації ми домовилися зустрітися з представницею компанії. Нашою дегустаціїною залою був парк, погода цьому сприяла. Нащо обмежуватися чотирма стінами, коли сади буяють?

Дегустація почалася несподівано - з бринзи. Зазначимо, що бринзу для "Савін продукт" виробляють на сусідньому підприємстві, адже не можна суміщати м'ясне та молочне виробництва. Та перейдемо вже до основної продукції. Почали ми з серії дієтичних ковбас та сосисок, зокрема лікарської ковбаси, віденських сосисок, сосисок Бо, сосисок з індички, телячих сосисок, тощо. Саме цей вид м'ясних продуктів найкраще вживати дітям, алергікам та всім тим, хто дотримується дієти.

савин продукт

Далі ми спробували буженину та домашню ковбасу. Буженина від "Савін продукт" є саме такою, якою вона бути повинна - суха, дуже ароматна, перчена та крихка. Домашню ковбасу люблять не всі, адже в ній великі секції жиру, але тим, хто таке їсть має сподобатися!

ковбаса савін продукт

Дали нам спробувати й кілька видів ковбасок, що спочатку призначалися лише для ресторанів та пабів - тюринські, мюнхенські та нюрнбернзькі. Крім цих трьох ми ще спробували окрему пивну серію - ковбаски з сиром, варшавські та чилійські ковбаски, а також ковбаски "До пива". Що вам сказати, шановні читачі, у вас є нагода приготувати вдома улюблені страви до пива!

колбаса савин продукт

Також ми продегустували сервелат та московську ковбасу, що готуються за оригінальним рецептом 1938 року. До речі, так само за рецептом початку минулого століття "Савін продукт" виготовляє свою лікарську ковбасу. Є в асортименті "Савін продукт" й кілька видів сиро-в'яленої ковбаси, які ми теж скуштували - міланська салямі, єгерські ковбаски та міні-салямі.

Дуже важко казати про смак, адже кожній людині подобається щось своє. Проте не викликає сумнівів якість м’ясних виробів, що пропонує "Савін продукт". Компанія має власну лабораторію, де перевіряє якість продукції на усіх етапах виробництва - від сировини до готової страви. А спілкування із представником компанії дало нам зрозуміти, що "Савін продукт" - це насамперед люди, які люблять свою справу, прагнуть досягати найкращого результату, люблять та цінують своїх покупців.

Після дегустації пройшло вже мало не два тижні - за цей час ми кілька разів встигли замовити різне у цієї компанії - і жодного разу не було розчарувань. Замовлення "Савін продукт" доставляє просто вам до дверей. В Києві є лише один магазин, де можна купити цю продукцію. Ми розуміємо, що для м’яса, що виробляється без жодних домішок та консервантів, потрібні зовсім інші умови та терміни зберігання, проте вважаємо що "Савін продукт" має зайняти своє місце на полицях наших магазинів та на столах українців. Отже бажаємо цьому виробнику подальшого розвитку!

Від редакції, що не відвідала дегустацію: наші оглядачі забули про один нюанс - компанія не може відправляти свою продукцію Україною. Саме через відсутність домішок, продукт потребує особливих умов збереження, та й термін збереження, як ви розумієте - теж малий.

На етапі підготовки дегустації нам розповіли дуже багато цікавої інформації про діяльність компанії, хто там працює, за якими принципами організована робота цеху. Така відкритість приємно здивувала, адже не кожний виробник взагалі розкаже про тих, хто саме створює продукт. Так що хоча б від спілкування, залишилися дуже добрі спогади. Ну, а дивлячись на ці світлини, ми, м'ясоїди, заздримо! :)

Коментарі (5)

Юлія 14.05.15 11:43
"без барвників" - це перебільшення. навіть на фото видно яскраво рожевий колір. можу точно сказати що барвники є. інша справа - можливо, їх меньше ніж в ковбасах інших виробників.
Алла 3.03.15 17:30
О! Добре, що нагадали про них! Ми родиною теж купували їх продукцію, на фестивалі "зроблено в Україні" минулої весни - дуже смачно. А тепер в них ще й асортимент розширився))
Савин Продукт 6.03.15 13:59
Звертайтеся - будемо дуже раді пригостити Вас і Вашу родину :)
Код реєстрації на сайті - 555 (www.savinproduct.com.ua) або тел. 050-586-33-93, 067-233-30-09
Вітаємо із наступним Святом Весни :)
Юлія 2.03.15 22:43
Так а в якій крамниці в києві можна купити м"ясо?
admin 2.03.15 22:44
на сайті виробника замовити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter