Натуральні маски для обличчя Uspix (друге тестування)

26 лютого 2015

органічні маски для обличчяСкажу одразу, що цей досвід тестування був для мене найбільш незвичним. Хоча пубертат вже давно позаду, але проблемна шкіра в мене так і лишилася. Та й що з нею поробиш, коли це чистої води генетика? Хоча спроби були, але невдалі (і це я про догляд, а не пілінгі-шмілінгі). Тому протестувати маски Uspix для мене було вкрай цікаво. Взагалі, ми хотіли хлопця долучити до огляду, адже маски Uspix підходять не лише жінкам та дівчатам, а й чоловікам.

Виробник надіслав мені такі позиції: розмаринова маска, лавандова маска, ланолінове молочко. Перші враження від масок: 1. Запах в масок однаковий. Я багато подібної продукції перепробувала, тому звикла до зовсім неочікуваних ароматів. Для мене маски мали запах…гуаші!)) Спочатку запах обох масок здався однаковим, але це зовсім не так, вони відрізняються! 2. Обидві маски прекрасно поводяться на шкірі обличчя – не стягують її, не течуть. Тож можна спокійно нанести маску та займатися своїми справами, це безумовний плюс. 3. Ланолінове молочко за консистенцією дійсно як молоко – рідке, прекрасно наноситься на обличчя ватним диском.

натуральні маски для обличчя

Я тестувала маски для обличчя три тижні за схемою, що запропонував виробник, а саме: один тиждень розмаринова, другий – лавандова, третій тиждень чергування двох масок через день. Наносила маски на обличчя та шию.

Розмаринова маска для обличчя

Хоча виробник і пропонує тримати маски від 15-ти до 40-ка хвилин, від себе зазначу, що це суто індивідуально. Для мене ідеально підходить півтори години саме для розмаринової маски. Так довго тримати засіб на обличчі підказала мені сама пані Наталя, яка й виготовляє маски. Враження від розмаринової маски в мене лишилися найприємніші: шкіра якимось чином дійсно стає пружною та еластичною, вирівнявся тон (це було б краще влітку перевіряти). Але найголовнішим стало зникнення прищів, і тих що були, і тих, що мали бути через певні гормональні процес. Дрібні висипання просто минули, і це всього за тиждень! Мені розмаринова маска підійшла ідеально на всі 100%.

розмаринова маска для обличчя

Лавандова маска для обличчя

Ця маска темніша за кольором, має маленькі чорні часточки. Засіб працює по-іншому та має не такі яскраві ефекти, як розмаринова маска. Підтримує шкіру у доброму стані: м’якою та пружною. Антисептичного ефекту вона не продемонструвала, тому мої запалення почали повертатися. Але сама по собі шкіра все одно мала кращий вигляд, ніж до тестування. Ну що поробиш – мені не підійшла, на жаль. І поганого нічого сказати не можу, але й позитивних змін не побачила.

лавандова маска для обличчя

Почергове використання масок

Натхненна першим тижнем тестування, я чекала на ефект. Третій тиждень пройшов майже так само, як і другий – шкіра у доброму стані, але якихось змін не бачу. Але зазначу, що прищі знов стали зникати, це запрацювала розмаринова маска.

Ланолінове молочко

Перші три дні після молочка шкіру стягувало, не могла зрозуміти шо таке. А потім шкіра вже нормально реагувала на нього, мабуть звикла та «прийняла» молочко :)

Замість традиційного "Від редакції" я зроблю свої висновки. Як керівниця проекту, я дуже багато спілкувалася з колективом цього чудового виробництва, і хочу сказати, що заради таких от виробників і було зроблено цей проект. Люди прагнуть виконувати свою роботу якісно і вони це роблять, погодьтеся, сервіс теж має значення. А на скільки питань відповіла пані Наталя – не в кожного витримки вистачить. Але головне, це те що люди справді «хворіють» своєю справою і хочуть робити її ще кращою, тому відкриті до діалогу! Нехай не всі очікування від продуктів себе виправдали, але я отримала незрівняний досвід та купу цікавих консультацій ;)

Інтернет-магазин виробника натуральних масок для обличчя Uspix

Коментарі (1)

ольга 29.11.15 7:27
доброго дня.Скільки коштує цей комплекста як можна купити ?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter