Огляд 2 в 1: Lavichuza Enamel, Plyushkin

20 листопада 2014

подарунок дівчиніХтось збирає фігурки котиків, хтось порцелянових слоненят, а я обожнюю равликів! Сувенірки з цими дивними створіннями в нас майже нема, не дуже популярна істота. Що казати про ювелірні вироби? Саме так почалося моє знайомство із сімейною майстернею Lavichuza Enamel.

Вікторія та її чоловік Лаша виготовляють абсолютно неймовірні прикраси за технікою гарячої перегородкової емалі. Зазвичай всі вироби виготовляються за замовленням, але інколи й у вільному продажу є цікавинки.

Моє замовлення було прийнято, оцінено, а ще мені зробили знижку. Як потім я з’ясувала у Вікторії, знижки вони роблять за власним розсудом – вважайте це за комплімент від майстерні ;) Щодо зображення, то тут я сама намалювала равленятко, і за моїм малюнком Лаша почав працювати. Приємно було отримати світлини із процесу створення мого мініатюрного кулону.

ювелірні вироби на замовлення Обійшлося мені це задоволення у 350 гривень з врахуванням знижки. Подібні вироби дуже точно передають поняття «ювелірна робота», адже розмір кулону становить всього 14 мм завширшки!

кулон зі срібла на замовлення

А от другу частину огляду мені подарували. Шукаєте що подарувати? Даріть шкатулки, їх багато не буває.

Для початку трохи історії Plyushkin. Дмитро 10 років працював у рекламі, а потім пішов. Зазвичай люди йдуть до суміжних із минулою спеціальністю професій, але не всі. Дмитро започаткував свій бренд та почав розмальовувати шкатулки з дерева. Це своєрідний дауншифтінг в межах зміни сфери діяльності. Мене такі історії надихають, дуже радію за людей, що знаходять себе! Шкатулки спочатку Дмитро робив сам. Потім знайшов майстерню, яка стала виготовляти на замовлення для нього сировину, тобто шкатулки та заготовки для магнітів. Вартість виробів зазвичай десь у межах 400-500 гривень. При цьому можна замовити шкатулки різних форм та розмірів. А нещодавно майстерня Plyushkin виготовила перше своє корпоративне замовлення.

Власне про шкатулку. Друзі надіслали Дмитрові світлини моєї кішки та равлика, так що ззовні за нами пильно спостерігає суворий погляд вусатої, а якщо відкрити шкатулку, то там безтурботно живе равлиня. Вийшов дуже милий та особистий подарунок!

шкатулка ручної роботи Цей огляд був не про виробників у широкому сенсі, а про тих, хто йде за своєю мрією, тих, кого серце кличе творити попри все! А той факт, що справа їх життя приносить не тільки задоволення, а й гроші, доводить, що в нас можна заробляти улюбленою роботою.

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter