Огляд "Блокноту для діла" від Kyiv Style

28 квітня 2015

Коли я вперше побачила блокноти від Kyiv Style - я не звернула великої уваги - подумала, що це чергові блокноти з яскравою обкладинкою, такі самі як багато інших. Але я дуже помилялась. Отримавши для огляду "Блокнот для дела", я з подивом зрозуміла, що блокнот може надихнути. Крім цього я мала нагоду побачити інші їх блокноти - "Хороший Плохой блокнот", а також три блокноти Kyiv Style, два з яких було присвячено Києву, з ілюстраціями українських художників.


Блокнот для дела можна роздивлятися пару годин. А можна кожного дня відкривати нову сторінку, не знаючи, що на тебе чекає. Тут є більш-менш серйозні розділи планування справ, телефонної книги, кілька сторінок з перфорацією для візитівок або списків покупок а також безліч хуліганських сторінок де користувачеві пропонується записати текст пісні, яку він хоче вивчити, пограти в хрестики-нолики, написати вірша, порахувати свій пульс або скласти перелік хороших людей. Вам вже стало зрозуміло, що це не просто записник?

Про якість. Обкладинка паперова, гнучка, при цьому папер не затирається та не слоїться (я колупала нігтем). На дотик і обкладинка і сторінки приємні, гладкі, на них добре пише олівець. Блокнот зшитий таким чином, що легко відкривається - щоб тримати його у відкритому положенні не треба притискати сторінки чимось важким або рукою. Також блокнот закривається на резинку. Такі деталі свідчать про те, що автори блокнотів Kyiv Style самі є активними користувачами паперових блокнотів та знають, які недоліки частіше за все бісять. В кінці блокноту є карман з наліпками, за допомогою яких можна ще змінити вигляд свого блокноту. В той самий карман можна покласти щось важливе - електронну книгу, телефон, олівця, шоколадку.... - він міцно тримається та не розривається якщо його смикати.

страницы блокнота для дела

Так сталося, що від дня нашої зустрічі з цим виробником та датою виходу огляду пройшла досить велика кількість часу. Тож я мала нагоду скласти не лише перше враження, а і друге і третє. У мене "Блокнот для дела" з жовтою обкладинкою. Так от вона трохи таки замурзалася може через те, що блокнот "живе" в моїй сумці. Я використовую блокнот не для конкретної справи, а у якости записника на кожен день.

Важлива річ про ці блокноти - вони не примушують тебе планувати дні один за одним, не створюють межі як блокноти-планери, можуть розважити своїми малюнками або подати ідею. Сам блокнот привертає увагу інших людей до себе, особливо у відкритому вигляді. Виявилося, що віршик можна придумати за кілька хвилин, а пісень я хочу вивчити просто безліч - навіть не ясно, текст якої з них записати на відповідній сторінці у блокноті. Я користуюся відривними листками для списків покупок, записую важливі речі, малюю, або просто іноді виконую "завдання" зі сторінок блокноту від Kyiv Style. Це набагато веселіше ніж вести звичайний записник. Принаймні, варто спробувати.

 

Коментарі (5)

Марина 1.01.17 19:37
Мені теж не подобається! Чому РОСІЙСЬКОЮ?
Олександр 4.06.15 11:44
Блокноти російською? - Дякую. Не потрібні!
Олена 6.08.15 11:10
підтримую
Олександра 8.05.15 11:08
На жаль, всі блокноти на сайті від Kyiv Style російською. Тому і не куплю
Тікс 12.05.15 17:31
егеж(( Ідея дуже кльова, і як подарунок можна, й собі придбати, але от мова. Сподіваюся, що виробник зробить тираж українською :) Розумаю, яке то діло - все перевести, але ж це й великий простір для додавання цікавих приколів українською!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter