Огляд косметичних масок Uspix

26 листопада 2014

маски для обличчяМені пощастило познайомитися не тільки з продукцією цього виробника, а й з людиною, яка власноруч робить ці чудодійні маски. Наталя Федорівна вже 19 років має косметологічну практику і напрацьовані рецепти засобів. Інтернет-магазин – це її мрія, яка нещодавно почала втілюватися в життя.

Косметичні маски Uspix виготовляються з аптечних паст та натуральних рослинних компонентів без додавання консервантів, тому вони мають обмежений термін придатності – до 2 місяців. Також у складі цих засобів немає віддушок і їхній натуральний запах може здатися незвичним. Але й ризик виникнення алергії на компоненти масок зведений до мінімуму.

Для того, щоб маски мали максимальну ефективність у використанні, виробник радить наносити їх щодня та тримати на обличчі від 15 до 40 хвилин. Це може бути незвично та незручно, адже не всі мають достатню кількість вільного часу. Але маски (принаймні ті, якими користувалася я) добре тримаються на обличчі, тому можна одночасно займатися хатніми справами і бавити свою шкіру.

Отже, на огляд було надіслано дві маски – лляну та чорничну, та ланолінове молочко. Лляна маска позиціонована виробником як універсальна, здатна зволожувати та живити шкіру, доглядати за шкірою, яка зазнає вікових змін. Нею можна користуватися вже від початку пубертату для вирішення підліткових шкірних проблем. Чорнична маска є протизапальною, прибирає почервоніння. Ланолінове молочко – це очисник для шкіри. Воно не сушить обличчя, а навпаки – зволожує його, та здатне нейтралізовувати хлор міської водопровідної води. Такий набір – саме те, що треба моїй шкірі в опалювальний сезон.

лляна маска для обличчя Спочатку я спробувала лляну маску, наносячи її на 15-20 хвилин протягом 4 днів. Вже після двох використань відчулося, що моє обличчя та шия більш зволожені, та й вигляд трохи змінився: вирівнявся колір, майже не з’являвся масний блиск шкіри в Т-зоні. Потім Наталя Федорівна порадила зробити «косметичну бомбу» для шкіри: спочатку нанести чорничну маску на 40 хвилин, потім змити її і нанести лляну на 15-20 хвилин. Ефект від такої процедури дійсно виявився бомбовим – моя досить проблемна шкіра фактично засяяла, хоча в подібне мало вірилося. Ланоліновим молочком я протирала обличчя кожен раз після змивання маски та після щоденних вмивань.

натуральні маски для обличчя За підсумком, мені захотілося ознайомитися з іншими масками цього виробника. Вважаю експеримент успішним :)

Від редакції. Продукція компанії відповідає ДСТУ №4766:2007 та має гігієнічні висновки. У бесіді з виробником підіймали різні питання (ну а чому ні, коли співрозмовник цікавий?), й мова зайшла за тестування продукції. Наші користувачі часто питають про це. Так як виробник вже другий десяток років працює за власними рецептами, то й косметичні маски для обличчя пройшли перевірку часом та багатьма вдоволеними клієнтами.

Дякуємо Аліні за огляд. Це до речі вже другий огляд від користувачки каталогу ;) Ну й після такого огляду редакція теж бажає спробувати дивовижні маски!

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter