Огляд магазину PoshStore

12 вересня 2014

магазин прикрасЦього разу ми підготували незвичний огляд, можна сказати два в одному. Та все по черзі. Дізналися ми про інтернет-магазин PoshStore. Це не є інтернет-магазин у звичайному сенсі, а скоріше майданчик для майстрів та майстринь, що роблять прикраси, аксесуари, косметику, подарунки та багато іншого, є навіть розділ для їжі. Майстри самі заповнюють інформацію про себе та додають товари, а замовлення робиться через адміністрацію PoshStore. Як на мене, це набагато зручніше з точки зору покупця, адже умови доставки та оплати однакові для будь-якого товару. З сайтом та асортиментом ви можете ознайомитися самі, від себе додам що вибір ну дуже великий, очі розбігаються. Та не дивлячісь на ті мої очі, що розбіглися - вирішила зупинитися на обручі. Скажете а що тут такого незвичайного в тому обручі, але лише подивіться на нього!

купить обруч с ягодками

Ті ягоди, що ви бачите на фото - це справжня смородина! Ягоди порожні всередині та вкриті, як я зрозуміла, лаком. При звичайному освітленні обруч здається повністю чорним, а на сонці відливає темно-червоним. Основа обручу гнучка, не стискає голову, навіть якщо проходити в ньому цілий день - голова не болітиме. А поглядом вас буде проводжати кожен другий перехожий, гарантовано! Якщо не розглядати аж надто ретельно, то здається, що ягоди закріплені на справжніх гілочках. Звичайно, варіант з сухими гілками не дуже практичний, тож це тоненька проволочка. На гілочках є навіть маленькі бруньки, що також додає натуральності обручеві. Варто зауважити, що обруч дуже тендітний, треба бути обережною щоб не пошкодити ягоди. Я забирала обруча з рук в руки, при замовленні доставки поштовою службою спеціальне пакування не завадить.

обруч з ягідками Загалом мені дісталася дуже незвичайна, гарна та якісно зроблена прикраса. Вибір у PoshStore такий, що можна знайти аксесуари на свій смак, навіть найнезвичайніші речі.

Від редакції додамо. Магазин має вдалу структуру, організатори дійсно хотіли зробити зручну крамницю - це їм вдалося. Але у нас виникли певні питання. Наприклад, не всі товари мають достатньо фотографій (гаманець або клатч хотілося би роздивитися з різних боків, тому однієї світлини для таких товарів замало). Керівник проекту пояснила, що для майстрів вони дають певні рекомендації як представляти товар, на жаль, не всі виробники дотримуються їх. Загалом асортимент магазину дійсно вразив, там можна як для себе щось придбати, так й подарунок для подруги знайти. Ціни доволі різні, в залежності від того, як майстер оцінює свою роботу.

А ще на цьому огляді в нас стався перший форс-мажор, адже спочатку редактор зупинилася на іншому обручі та загубила його за дивних обставин. Адміністрація магазину віднеслася із розумінням до цього прикрого випадка, а це багатого варте)

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter