Огляд зубного порошку PektoDent

27 квітня 2015

Як тільки не знущалося з себе людство, прагнучи краси та здоров’я зубів та ясен. Яєчна шкарлупа, мелені кістки і роги тварин, черепашки, корали, гіпс, панцири равликів, іржаве залізо, крейда і сіль, - це далеко не повний перелік засобів для чищення зубів, які використовувалися до появи сучасних порошків і паст.

У засобах масової інформації досить часто рекламуються різноманітні зубні пасти, а от зубні порошки, на мій погляд, досить незаслужено залишилися поза увагою. Саме тому мене й зацікавив зубний порошок "PektoDent", випущений фірмою "Профілактика ЛТД".

зубний порошок

Однозначно сподобалася оригінальна упаковка: 2 симпатичних пластикових контейнери, у яких міститься порошок приємного кольору пряженого молока. Згідно з інструкцією, я зранку використовувала "кислий", а ввечері – "солодкий" порошок. За допомогою зручної мірної ложки порошок змішується з водою для його трансформування в гель. Таким чином, уникається контакт основної маси порошку з зубною щіткою, у нього не попадає волога і він не псується. Не насипаючи зайвого у мірну ложку, можна досить економно використовувати "ПектоДент" при його досить недешевій вартості – 60грн. за упаковку.

Це був мій перший досвід користування органічними засобами для чищення зубів. Після певного періоду застосування порошку хочу відзначити: досить добре виконуються функції чищення зубів, делікатно видаляється наліт від кави, чаю і тютюну, навіть зубний камінь зникає. При цьому емаль не пошкоджується, оскільки "ПектоДент" не має у своєму складі абразивних компонентів. Імпонує також той факт, що цей продукт базується на наукових розробках івано-франківських вчених і затверджений наказами МОЗ України.

зубний порошок пектодент

Згідно з інформацією виробника, засіб, багатий на вітаміни і мінерали, містить тільки натуральні компоненти: яблучний пектин, сорбіт, клітковину, лимонну кислоту. Окрім здійснення гігієни ротової порожнини, порошок має широкий лікувально-профілактичний спектр: допомагає при карієсі, пародонтиті, стоматиті. "ПектоДент" використовується також в післяопераційному періоді після видалення зубів і постановці імплантів. Порошок безпечний для дітей, вагітних і матерів в період лактації.

Щодо недоліків, то я б зауважила, що анотація малоінформативна для пересічного споживача. Так, не сказано скільки разів на тиждень слід користуватися порошком, якими саме щітками краще чистити зуби, чи можна використовувати електричну зубну щітку, чому саме у певній послідовності треба чистити зуби із "кислого" і "солодкого" контейнерів. Оскільки у складі порошку немає штучних ароматизаторів, він не замаскує неприємного запаху часнику перед побаченням і не приховає наслідків вживання алкоголю на вечірці. Тому, мабуть, його доречно комбінувати з зубною пастою або ополіскувачем для ротової порожнини для посилення ефекту освіження подиху.

зубний порошок пектодент

Мій огляд буде коротший, адже Анна доволі змістовно розповіла про продукт. Пару днів я не могла зрозуміти, як той порошок брати на зубну щітку, багато його просипала. Згодом навчилася і почала вже нормально користуватися ним. Але то я :)

Зубний порошок ПектоДент миттєво перетворюється на гель після змішування з водою – швидко, зручно. Яскравих смаків порошок дійсно немає, мені власне і не потрібні приторні смаки. Цікаво, що порошок має м’яку в’яжучу дію на зуби та ясна – це справді незвичне відчуття, та виробник запевнив, що це нормально, навіть добре.

Загалом, порошком вдоволена, зі своєю роботою він справляється. Але скажу чесно, для мене така форма засобу для догляду за ротом – незручна. Просто потрібно було це спробувати, щоб зрозуміти, моє то чи ні.

порошок для роту

Стосовно зауважень. На самому вкладиші є помилка, виробникові про це повідомила – виправлять. Інструкція дійсно містить замало пояснень, але виробник відповідає на всі питання та готовий до спілкування з покупцями та покупницями :)

Виробникові бажаємо розвитку, успіхів та випуску нових товарів! Інтернет-магазин виробника.

Коментарі (6)

Михаил 29.11.16 8:22
Если использовать порошок в качестве геля для повязок с разными ингридиентами, как долго он сможет удерживаться в заданной области и не смываться слюной?Спасибо за ответ.
pektodent 1.11.15 21:12
Дякуємо проекту за огляд , та Богдану за обширний коментар. Розуміємо, що такі деталізовані відгуки викликають сумніви. Ми ніколи не користувались можливістю розміщувати коментарі під вигаданими іменами, адже вважаємо, що будь яка конструктивна критика, дає нам можливість покращити продукт. Богдане, дуже приємно те, що вам сподобалась наша продукція і Ви не пошкодували часу, відгукнувшись про нас.
Богдан 23.05.15 20:20
Зубний порошок, хоча радше - гель (адже у такому стані він використовується) - чудовий!
Не має характерного хімічного запаху і смаку (суперментоловий, суперм'ятний і суперпральний, як звичайні зубні пасти - коли цих "смаків" аж занадто і вони явно неприродні), навпаки, має природній смак перетертих фруктів (несильний), не створює в роті агресивного слиновиділення, і взагалі не порушує спокій слизової оболонки. Чистиш собі спокійно, а думаєш про фрукти :-)
Після процедури зуби виглядають добре, жодних проблем, післясмак - слабкий, залишок гелю можна ковтати, він цілком їстівний і приємний на смак. І не містить фосфорів та інших отрут!
Дуже важливо мати хорошу зубну щітку. Звичайні щітки, які продаються у супермаркетах, мають 300-550 щітинок, це дуже мало. Я користуюсь швейцарською Curaprox, яка має 5000 щітинок і за один рух відчутно краще прочищає зуби, також дуже ефективно дістає залишки їжі у важкодоступних місцях.
За 2 місяці використання Пектоденту у мене такі враження:
1. Одразу після чищення немає відчуття хімічного подразнення у роті (як після мегаментолової жуйки)
2. трохи покращилась кальцинація зубів (стали трохи білішими)
3. Вранці, як прокидаєшся, неприємні почуття у ротовій порожнині майже зникли. А то буває встаєш, а в рот ніби птахи нагадили :-)
4. Мав сильну печію і після чищення зубів все ставало гірше. Після використання Пектоденту жодних загострень немає
Найкращий засіб для чистки зубів!
pektodent 30.04.15 11:34
Доброго дня. Це - неправда. У складі зубу є 1% лимонної кислоти. Вона, як павутиння утримує кальцій у ньому. При малій кількості, або втраті частини трикарбонових кислот порушується обмін речовин та відбувається вимивання кальцію з кісток та зубів. ( Згадаємо Цикл Кребса Viktor Mishkovskyi ) Склад порошку перевірений не одноразово.
Вікторія 30.04.15 7:36
Один хімік у коментарях в Гуглі написав :
Viktor Mishkovskyi 09:00
лимонною кислотою по зубах - це капець... змішайте оцет з картопляним пюре, теж має бути непогано.

Причому перевірити справжній склад цього порошку справді нІкому.
pektodent 1.11.15 21:14
Доброго дня. Це - неправда. У складі зубу є 1% лимонної кислоти. Вона, як павутиння утримує кальцій у ньому. При малій кількості, або втраті частини трикарбонових кислот порушується обмін речовин та відбувається вимивання кальцію з кісток та зубів. ( Згадаємо Цикл Кребса Viktor Mishkovskyi ) Склад порошку перевірений не одноразово.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter