Плануймо гарно!

29 листопада 2016

Ви коли небудь могли собі уявити, що все ваше життя може бути розплановане та все буде відбуватися так, як ви того забажаєте? Поблизу вас завжди буде вірний помічник, у якому знаходяться всі ваші мрії та грандіозні плани. Недарма говорять, що для того, щоб збулися ваші мрії, їх необхідно записувати на папері. Нещодавно у мене з’явився новий річний Супер-органайзер.

супер органайзер

На жаль, доба має усього 24 години. Але з моїм новим помічником я легко зможу розпланувати її так, щоб не втратити дарма жодної хвилини свого часу. Саме планування дає змогу досягти успіху. Люди самі відповідальні за своє життя, тому ефективний розподіл часу є життєво необхідним для мене як для ділової жінки.

органайзер планер українською мовою

У Супер органайзері є все, що мені необхідно, та детально розкреслені всі необхідні поля для зручного використання простору цього записника. Дизайнерка, що створила його використала багато фантазії, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця.

Тут можна планувати як місяць, так і кожний день. Окремо є сторінки для різноманітних нотатків, навіть сторінка для планування читання! Органайзер недатований, тож можна починати його будь-коли. Для мене не є принциповим наявність чи відсутність дат, можу й сама заповнювати свій планер, не бачу в цьому незручностей. А ще потішило, що текстове наповнення - українською!

щоденник щотижневик українською

Чітко та інтуїтивно зрозумілий тижневик, який приємно заповнювати та дивитись свій To do list, приємні до очей нотатки, Mind map. Цей щоденник дуже спростив моє життя. Тепер мені дуже подобається планування, навіть не уявляла, що воно може настільки захоплювати :)

Єдиним незручним моментом у Супер органайзері є його тонка обкладинка. Я майже завжди ношу при собі цей тижневик, тому мені вкрай необхідно, щоб він завжди був у гарному вигляді. Мені довелося придбати додаткову суперобкладинку для нього.

Щодо іншого, то в мене зауважень немає. Щиро дякую за дивну та необхідну для мене річ!

щоденник планер

Від редакції. Знайомство з дизайнеркою Тетяною Оселедько - це один з надзвичайно приємних моментів для нашого каталогу. Пошуршимо? - проект, котрий захоплює одразу, якщо ви, звісно, користуєтеся планерами, щоденниками та іншими подібними штуками. Купити органайзери з авторськими дизайнами можна в крамниці проекту Пошуршимо? Окрім річного органайзеру там чимало цікавинок ;)

Коментарі (4)

Lina 22.07.19 7:39
Придбала собі такий. Тепер реально цікавіше вести щоденні справи
Оля 6.12.16 14:07
Придбала такий. Хороший дизайн, якісь паперу і зміст. Для мене великий плюс, що він недатований.
Але є свої мінуси:
- мягка обкладинка
- мало місця для записів. Мені бракує сторінок. Сторінки списані вдовжину і впоперек, як кажуть
Пошуршимо? Таня 15.12.16 13:55
Олю, дякую за коментар! Врахували ваш коментар щодо обкладинки в наступному тиражі:)
Дякую
lenacherry 1.12.16 19:51
О, круто!
Я шукала саме такий органайзер~

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter