Про 7 дитячих брендів одягу від однієї матусі
Цей огляд - результат спроби дотримуватися принципу "купуй Українське" та прагнення одягнути дітей у якісний та недорогий одяг матусі трьох непосидючих діточок різного віку та статі. При покупці оцінювались таки параметри: співвідношення ціна-якість, то як річ носиться (стійкість кольорів, деформація після прання тощо), зручність сайту та швидкість виконання замовлення, якість виконання замовлення.
Арлекін – у моєму рейтингу один з найкращих виробників дитячого трикотажу. Він якісний, недорогий (іноді просто вражаючи дешевий), різнокольоровий й добре носиться (не рветься під час активних прогулянок, не втрачає колір та майже не змінює форму). Дизайн сайту дозволяє достатньо швидко знайти потрібний товар та визначитися із розміром. Товар відпускають лише по передоплаті, висилають швидко. Серед недоліків слід відзначити неможливість обирати колір моделі. Вам телефонує менеджер та питає на кого ви купуєте одяг - дівчинку чи хлопчика, а потім тобі висилають набір у синьо-сірих кольорах для хлопчика і рожевих - для дівчинки. Водночас, при замовленні кількох комплектів хлопчачої спідньої білизни, що на фотографії була сірого кольору - прийшло 5 комплектів різних кольорів. Загалом покупка на сайті не розчарує ваші сподівання щодо якості, але треба приготуватись до авторського підходу щодо кольорових рішень або заздалегідь проговорити із менеджером ваші уподобання.
Гарбуззз – магазин дорогого, проте якісного та неординарного одягу. Куртка була мною куплена на ярмарку, тому вартувала менше за ціну, що вказано на сайті. Річ безумовно не й з дешевих, мабуть, в інтернет-магазині за повну вартість я би її не наважилась купити. В цілому враження тільки позитивні - дитина, що обожнює все що пов'язано з космосом, отримала чудову за дизайнерським рішенням та якісну річ, в котрій проходила з жовтня по квітень. Куртка демісезонна, проте придбання розміру "на виріст" дозволило проходити в ній зиму із теплим светром, адже вона не промокає.
Лютик – якісний трикотаж, що має стильний вигляд, не втрачає колір та форму із задоволенням носиться діточками. Придбання тонких віскозного та бавовняного светрів дозволило вирішити проблему "що вдягнути", у весняно-літній період, коли весь час здається, що треба щось накинути. За ціновими параметрами одяг можна віднести до не дешевої категорії, я намагалась купувати речі, що були в розділі "Акція".
Бембі – різнобарвний та зносостійкий трикотаж середньої цінової категорії. Дітям до смаку припала колекція літнього трикотажу із монстриками - спочатку вони їх не знімали, навіть спали в них. Крім того у комплекті пропонуються бриджі на резинці, а не шорти, що рятує від постійного замазування колін зеленкою. Сайт не дуже зручний у користуванні, але продукція нарікань не викликає.
Дайс– маю невеликий досвід покупок, але в'язана куртка "ведмедик" стала хітом на час вимкнення опалення, а потім й прогулянок у міжсезоння, коли вже дуже хочеться зняти куртку, але погода ще не дозволяє. На сайті не вказаний ріст на який розрахований одяг, тож треба весь час зважати на те, який розмір підходить, що є не дуже зручним.
Гарна мама– безумовний лідер серед продавців дитячого одягу, й не дарма. Не можна не відмітити чудову ідею - об'єднати на сайті одяг різних виробників та розробити зручний дизайн. Крім того була приязно вражена швидкістю реакції команди сайту, яка після моїх нарікань, що продукція маркована "зроблено в Польщі" виявилась китайською, вибачились та змінили інформацію на сайті. Від себе зауважу, що білизна від українських виробників є більш якісною, а малюнки не зникають після першого ж прання.
Водночас, футболку від "Валері-Текс", що її розмір було позначений як 116 (на фото всі футболки одного розміру) і надано в подарунок, хоча і замінили, проте на футболку того ж виробника, тому носити її буде наймолодша дитина, бо тільки на неї за розміром підходить. На жаль, на сайті немає позначок щодо хибного маркування розміру (не знаю, чи всі речі цієї марки не правильно марковані та не відповідають позначеним розмірам, чи це стосується тільки цієї лінійки фуфайок, але цього виробника я брати не ризикну).
Загальним зауваженням до всіх інтернет-магазинів є маркування речей "для хлопчиків" і "для дівчаток". Мені не зрозуміло, чому не можна робити розділи лише за типами речей – сукні, штани, лосини, футболки тощо. Зрозуміло, що хлопчик навряд чи захоче купити сукню. Проте, обираючи одяг із дітьми, я не хочу пояснювати доньці (чи синові) чому футболка чи костюм, що сподобався маркований для іншої статі. Для прикладу, на фото лише зелена футболка позиціонувалась, як «для хлопчика та для дівчинки», інші – лише для хлопчиків. Така проблема не є унікальною, так нещодавно юна англійка написала скаргу до магазину, що вона не хоче купувати костюм Дарта Вейдера, що маркований "для хлопчиків", адже вона дівчина. Компанія врахувала її зауваження і тепер більшість костюмів є "унісекс". Сподіваюсь, що таку практику буде запроваджено і в нас і можна буде обирати те, що тобі подобається без зайвих пояснень, а не слідувати за сприйняттям одягу як чоловічого чи жіночого розробників сайту чи продавців магазину.
Коментарі (10)