Промо-ролік від Веськонтент.com

27 травня 2014

Доброго дня, друзі! Цей огляд трохи відрізняється від того, що ми звичайно робимо, бо він присвячений компанії яка надає послуги. До нас звернулася команда компанії «Веськонтент», та запропонувала допомогти саме із контентом. А ми не стали відмовлятися, тож зараз покажемо, що вийшло з цієї співпраці.

Пару слів про саму компанію. Команда дуже весела, та займається тим, що забезпечує контентом інтернет-крамниці та всілякі такі сайти. Це цікаво більше для виробників мабуть. Отже там можна замовити якісні фото для товару, описи товарів та навіть прикольне відео.

Власне для нас «Веськонтент» зробили такий собі промо-ролік. Ми навіть не встигли придумати сценарій, як вони нам надіслали аж три варіанти! Почитали та обрали один з варіантів, вже такі уявляли що воно вийде. Але, раптово, нам надіслали ще один варіант, котрий нам дуже-дуже сподобався, тож зупинилися на ньому. Дуже приємно було спілкуватися з представником компанії, всі питання обговорювали, кожній деталі присвятили увагу.

Закінчилися зйомки та нам надіслали ролік. Є два варіанти: без політичного підтексту та з ним. Нам обидва дуже подобаються:

А який вам більше сподобався?

Ми задоволені результатом, тож будемо всім виробникам радити звертатися до компанії «Веськонтент». Ви мабуть помітили, що ми вже розташували їх банер на сайті, але не під назвою «Реклама», а «Наші друзі». Велика подяка компанії за роботу, яку вони зробили.

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter