Щоденник-планер від “План Є”

9 грудня 2014

ежедневник планерМабуть, варто почати з того, що записники по суті річ універсальна, але в ролі планеру кожна людина висуває свої вимоги до його характеристик. Комусь потрібні лише чисті аркуші паперу, комусь необхідні датовані сторінки, а комусь детальний шаблон для заповнення. Продукти компанії "План Є" більше підійдуть для третього типу людей. "План Є" випускає нотатники, що містять блоки із різним рівнем планування: починаючи із глобальних планів на рік и закінчуючи щоденними зустрічами.

Але давайте все по черзі. Обличчям компанії є її сайт. У "Плану Є" він відмінний – логіка сайту не дає можливості загубитися. Наповнення нотатника містить багато розділів і детальний опис кожного із блоків дає повну уяву про те, який продукт ви переглядаєте. Саме тому зупинятись, описуючи кожен із рівнів планування, я не буду.

щоденник планер план є

Особливо треба відзначити сторінку із замовленням, що дозволяє досить легко здійснити свій вибір. Та я все ж таки радила б завітати до офісу компанії. Адже окрім реального огляду товарів вас буде чекати привітний консультант, що покаже весь асортимент.

Записник складається зі змінного блоку аркушів, який може бути на пів року і рік та обкладинки, що також має варіації за кольором та фактурою. Саме заради вибору обкладинки варто заїхати у шоурум.

план є щоденник планер Особисті записи було затерто за проханням оглядачки

Тепер щодо якості. Я придбала нотатник із фактурною обкладинкою помаранчевого кольору. Після двох місяців використання вона потемнішала в деяких місцях, але в цілому виглядає охайно. Втім, в мене виникають сумніви щодо того, як обкладинка буде виглядати за рік, тож додаткова купівля змінного блоку із незмінною обкладинкою (так, така можливість також існує) здається мені не найкращою думкою.

щоденник для роботи та планування

На обкладинці є кишеня для різноманітної пласкої дрібноти: записок, аркушів тощо. Місце для власних візитівок стало в нагоді для ділових зустрічей. Папір та поліграфія, використані для змінного блоку сторінок хорошої якості. За допомогою картонних розділювачів можна швидко перейти по необхідного розділу планування. Механізм, що скріплює аркуші не дає нагоди для скарг. Тримач для ручки та магнітна застібка є невід’ємним доповненням записника.

щоденник у подарунок

Мій висновок: для людей, що люблять порядок у всьому і звикли до детального планування, нотатник "План Є" стане незамінним щоденним помічником.

Від редакції. Купляючи щоденник, можна обрати не тільки колір обкладинки а й мову.

Коментарі (2)

Мила 9.12.14 22:24
Эльфы-планеры распишут вам месяц
Микола Кашель 9.12.14 19:11
Що буде, якщо натиснути на кнопку на обкладинці?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter