Справжня українська.. арахісова паста!

26 липня 2014

Peanut Butter – це не просто українська арахісова паста, за назвою бренду стоять справжні патріоти, що надіслали 13 кілограмів свого продукту для допомоги чоловікам, що боронять нашу країну!

Якщо хлопцям надіслали пасту у пластиковій тарі, то до нас надійшли дві скляні баночки. У такій тарі пасту продають нещодавно. Для виробництва пасти компанія обрала арахіс із Бразилії, мед з української пасіки.

арахісова паста

Ми вже мали досвід куштування арахісової пасти, саме американського виробництва, враження були такі собі, на пасту то було мало схоже – консистенція занадто рідка. Тому вдвічі цікаво було спробувати арахісову пасту нашого виробництва, та порівняти. Ми отримали класичну пасту-крем з арахісу та пасту з ізюмом та корицею. Обидві баночки свіжі.

арахісова паста

З чим їсти арахісову пасту? Ми от їли з тостами та крекерами, ну як їли, сильно пообідали. Арахісова паста дуже поживна, тому бажано нею саме снідати. Також паста підходить для вегетаріанського меню. Взагалі, виробник на своїх сторінках у соціальних мережах постить цікаву інформацію про те, як і з чим їсти пасту.

Пасту з родзинками та корицею перед вживанням потрібно перемішати, бо ізюм осідає. А тепер мажемо на тост та їмо. За смаком паста приємна, в’язка, а смак кориці відразу якось натякає про теплі зимові сніданки з гарячою кавою, або чаєм ерл грей. Родзинки там теж доречні. Отже відкладаємо цю пасту до холодів, вона прекрасно зберігається півроку. А якщо комусь цей продукт буде не дуже солодким, то можна поверх пасти додати варення з полуниці. За кольором ця паста трохи темніша за звичайну крем-пасту.

Класична крем-паста з арахісу відразу охопила нас своїм ароматом, як це не дивно – ароматом арахісу. Цю пасту можна мазати на тост, чи крекери, додавати ягоди та фрукти. Ми спробували з бананом, смак фрукту якось розряджає в’язкість пасти. Та робить такий тост дуже споживним.

українська арахісова паста

Як кажуть виробники – головне, правильно споживати продукт, та знайти свій смак. Погодьтеся, така страва для нас дуже нова, тому потребує ретельного гастрономічного вивчення. Нам дууууже подобається паста з сіллю, так-так, не слід вважати цей продукт лише десертом. Сама по собі паста не так щоб солодка, тому за своїми вподобаннями її можна зробити такою, як ви любите, додавши фрукти, ягоди, варення, мед, сіль. А можна мазати пасту прямо на улюблені фрукти (овочі?) та споживати її без зайвого хлібу – кожному свій варіант знайдеться.

арахісова паста

Щодо порівняння з тим, що куштували раніше – це абсолютно різні продукти. Або американці щось економлять на виробництві, або саме в нас робиться справжня арахісова паста! Вартість пасти від 40 гривень за 300 грамів.

Бажаємо компанії Peanut Butter й надалі робити ранки українців ще смачнішими! З повним асортиментом паст можна ознайомитися на сайті виробника.

Коментарі (6)

Олена 6.10.14 18:10
"Щодо порівняння з тим, що куштували раніше – це абсолютно різні продукти. Або американці щось економлять на виробництві, або саме в нас робиться справжня арахісова паста! "

В мене э ще один варiaнт - ви куштували найдешевшу американську пасту i тепер вважаэте, що вони всi однаковi...
admin 7.10.14 20:29
А ось і ні
Karmeljuk 8.08.14 11:23
Дивно, що арахіс з Бразилії, адже в Україні теж можна його вирощувати
admin 8.08.14 11:36
Як нам пояснив виробник, вони спробували різний арахіс, від різних виробників та країн, і саме бразильський підійшов найбільше за якісними показниками
karmeljuk 18.10.14 14:33
Зрозуміло. Але тоді дивним виявляється заголовок, ніби арахіс це якась екзотика для України, хоча насправді будь-хто може вирощувати його на городі, навіть в мене росте
admin 6.12.14 5:57
просто сам по собі продукт (паста) не є традиціним для нашої країни, тому у заголовці зроблено акцент саме на продукт :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter