В’язані іграшки від ТМ “Фрея”

6 червня 2014

іграшки тм фреяДоброго ранку!

Друзі, в нас сьогодні вперше огляд дитячих іграшок. Такий товар ми ще не дивилися, тож відчуваємо певну відповідальність. Тому до формування огляду підійшли надсумлінно, прискіпливо вдивлялись та вивчали кожну деталь. Давайте знайомитися з виробником дитячих екологічних іграшок ТМ «Фрея»!

В'язані іграшки самі по собі виглядають незвично та цікаво, саме на це звернули увагу засновники ТМ «Фрея». А ще вони моніторили ринок та дізналися, що у промислових масштабах в'язані іграшки в нас ніхто не виробляє. Тому швидко підхопили цю ідею, додали до неї власного досвіду, любові, та започаткували власне виробництво в'язаних іграшок. Насамперед, треба зазначити, що всі іграшки компанії відповідають діючим стандартам якості ДСТУ EN 71-1, ДСТУ EN 71-2, ДСТУ EN 71-3 та ДСанПіНу 5.5.9.012-98. Виготовляються з безпечних, перевірених матеріалів.

Посилка від ТМ «Фрея» прийшла до нас без зайвого поліетилену - просто у фірмовому конверті компанії-перевізника. Цей факт відразу порадував, бо інколи не зрозуміло - нащо стільки пакувальних синтетичних матеріалів?

Ми обрали два товари для діточок різного віку. Першим з конверту до нас вийшов лисеня Микитка. Жодна зі світлин на сайті не передавали всієї чарівності іграшки, повірте. Лисеня Микита має дуже зручний хвіст, завдяки котрому іграшка може стояти прямо. Всі елементи іграшки зшиті між собою дуже охайно. Лисеня доволі туго набитий наповнювачем, він не втратить форми після прання. Емоції дуже складно передавати текстом, але щоб ви краще зрозуміли – взявши до рук Микитку, відразу захотілося їм грати! Такі от відчуття викликала іграшка в двох дорослих осіб.

Другою іграшкою, що ми замовили, був вальдорфський пупс "Сонечко". Пупс зроблений з льону та повністю відповідає філософії вальдофської іграшки - нічого зайвого. В ковпаку пупса є маленьке брязкальце, тож він є іграшкою-забавкою. Розрахований пупс на малят віком від 0 до одного року. Хоча Сонечко більша за Микитку, вона дуже легка, тож малеча зможе її втримати у своїх крихітних ручках. Сонечко теж можна прати, про що дбайливо вказав виробник.в'язані іграшки фрея

Кольори іграшок дуже приємні (привіт, китайщина, з отруйними кольорами, що вигризають очі) та гармонійно поєднані між собою. Вважаємо це дуже важливим аспектом, бо не всі пересічні громадяни взагалі знаються на вдалих поєднаннях кольорів, деякі виробники теж, на жаль.

Ще виробник до посилки вклав каталог продукції. В нашій редакції є потенційні працівники видавництв за фахом, тож дуже прискіпливо ставляться до друкованої реклами. Так от, каталог виконаний якісно, оздоблений яскравими світлинами та зрозумілими описами товарів, що виробляє ТМ «Фрея» - ще одна приємна та важлива, на наш погляд, дрібничка.

игрушки фрея Ну побавилися самі, досить! Треба передати наші товари головним експертам. На Микитку дуже чекали, бо наша старша експертка сама його обрала (так-так, дорослі надали право вибору). Радощів було багато, відразу показали малій «хак» із хвостом. Та ви думаєте, що вона нам щось сказала про свої враження? Ха! Побігла на майданчик хвалитися друзям. Можна зробити висновок, що іграшка повністю виправдала її сподівання :)

Молодша експертка весь час відволікалася. Адже довкола було так багато цікавого, але згодом таки почала вивчати пупса. Малеча увесь час гладила його долоньками, чи то матеріал сподобався? Відповіді не дамо, то дитяча таємниця. Потім маленька вивчала каталог, на майбутнє щось собі обирала.

игрушки фрея Коли розглядали каталог разом із малечею, поряд проходила одна бабуся з онукою, так от вона сказала: «А ми одному малому отаку зебру якраз дарували, гарні в них іграшки». Така от реклама від бабусі.

Отже, іграшки ТМ «Фрея»: виконані якісно; з екологічних матеріалів та мають всі дозвільні документи; приємних кольорових гам. Такий досконалий підхід до виповнення іграшок – це сучасно та прекрасно, ми дуже раді, що в нас є такий виробник іграшок, як ТМ «Фрея»!

Від редакції. З представниками ТМ «Фрея» було дуже приємно та легко спілкуватися, вважаємо, що це теж має значення. Нам надали консультацію при виборі іграшок, запропонували різні варіанти для наших експертів. Ми побачили всього дві іграшки, але цього вже достатньо. В майбутньому, коли стане питання про подарунки для малечі, ми знаємо, які саме іграшки на 100% варті уваги. Окрім різноманітних звірят ТМ «Фрея» виготовляє ляльок, на сайті можна знайти навіть серію слінго-ляльок – це лялечки мамусі, що тримають у слінгах своїх немовлят. Ще є цілі родини іграшок, в'язані фрукти, слінгобуси та ляльки в національних костюмах - велике різноманіття іграшок, заходьте до каталогу ТМ "Фрея" та перевірте це самі.

Бажаємо компанії наснаги у справі вироблення радощів для малят!

Коментарі (0)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter