We need more coffee!

1 лютого 2016

Вже вдруге я провожу дегустації кави Тіко-Чако. Такі огляди мені подобаються, адже саме цей магічний напій робить будь-яку бесіду таємничою. Тому я радо погодилась збирати думки людей про наш кавовий бренд.
кава україна

Перший огляд ми робили про дві суміші кави, за цей час їх стало вже чотири, тож необхідно було познайомитись з двома новачками. У другій частині огляду, наша редакторка трохи розповість про перші два сорти – Тропіка та Темпіка. Обидві кави мають шалений аромат, що притаманний зернам свіжого обсмаження. На моє прохання каву було змелено для гейзерної кавоварки.

Почну з кавової суміші Темпіка. Очевидно, що вона створена для поціновувачів робусти, тут її співвідношення з арабікою 50/50. Скажу відверто, я не люблю робусту, але заради огляду мала її спробувати разом з нашими дегустаторками. Від себе скажу, що очікувала кислинку, що є для мене завеликою у робусті, але… її я тут не відчула. Так само з подивом відзначили наші дегустатори. Кава була свіжа та одразу вразила міцним ароматом.

кава

 

Загалом було відзначено такі особливості: м’який смак; помірна міцність; приємна гіркота. Бадьорить? Дуже! Чесно, ця кава перевершила мої сподівання та змінила навіки моє ставлення до робусти та сумішей з нею.

кава темпіка тіко чако

Опис на етикетці більше розповість про каву:

кава українського обсмаження

Друга кавова суміш першочергово порадувала своєю назвою – Тропіка. Асоціації з нею одразу зігрівають та задають доволі веселий настрій. Терпкувата, гіркувата, доволі міцна кава, смак насичений.

кава тропіка

На етикетці виробник зазначає фруктові нотки смаку, вони там є, власне вони й задають цей безперечно скажений ритм з таких яскравих та інколи протилежних смаків. Для себе зазначила, що це ідеальна кава, що пробуджує моментально! Ця її особливість рятувала нас днями, коли місто придавлюють свинцеві хмари, та хочеться тільки спати. Просто ідеальна суміш для зимової негоди.

кава україна

Про саму каву виробник ось що повідомляє:

кава

Друга частина огляду від нашої редакторки Марії. Минулого року, коли ми вперше дегустували каву Тіко-Чако, Марія теж брала участь. Цього разу їй випала нагода посмакувати каву у повному обсязі:

Цієї зими я познайомилася із кавою українського виробника та спробувала суміші Естетика та Готика від Тіко-Чако.

coffee

Перш за все пригортає увагу пакування – Тіко-Чако впаковує каву в оригінальні паперові пакети із застібкою. Ще в момент, коли береш пакет в руки, тобі передається такий особливий настрій кавових пригод. Мені подобається такий вид пакування, здається що каву тільки-но змололи - такий від неї аромат. Проте функціонально папір не здається мені найкращою ідеєю навіть попри захисний шар зсередини пакування - пакет зам'який та боїться вологи. З цієї упаковки каву хочеться пересипати, незважаючи, що застібка передбачає можливість зберігання.

Першою я спробувала Готику - це кава с характером, аромат від неї різкий.

кава

Смак багатий, присутня гіркота. В описі до суміші вказано, що кава не кисла, але як на мене кислинка трохи є. Така кава - для початку насиченого подіями дня, коли багато треба зробити і потрібен швидкий старт. Невеличка чашка готики без цукру - і бігти! Готика безперечно їде в офіс для заварювання в чашці.

кава

Естетика м'якіша, дійсно відчувається нотка шоколаду, таку каву слід пити довго, дослухаючись до смаку. Саме вона найкраще пасуватиме до неквапливого ранку суботи, коли найближчі пару годин - жодної справи, лише цікава книга. Оскільки вдома я п'ю каву у самі вихідні, Естетика лишається в кухонній шафі.

Так, люди часто дивуються, коли чують словосполучення "українська кава". Але не треба забувати, що каву виробляють не лише ті країни, де ростуть кавові боби. Тому годі дивуватися словосполученню, давайте просто пити каву :)

Від редакції. Якщо ви забули адресу інтернет-магазину Тіко-Чако :)

Коментарі (2)

alexander 15.02.16 9:45
"Від себе скажу, що очікувала кислинку, що є для мене завеликою у робусті, але… її я тут не відчула""
Здається тут помилка. Кислинка характерна для арабіки.
Mіхаіл 15.02.16 12:23
Та ні, якраз робусті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Всі поля обов'язкові.
Введіть число
  Реклама
Тут може бути ваша реклама
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Якщо ви знайшли неробоче посилання або помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter