Яскравий щоденник для яскравого дитинства
Цей огляд корисний як для батьків, так й для хрещених батьків, родичів та друзів родини, адже рано чи пізно перед всіма постає питання - що дарувати дитині? А в нас вже є готова відповідь - "Яскравий щоденник".
Ірина Негован фінансистка за фахом та це не завадило їй створити чудовий щоденник для свого синочка. Як спала така думка, ми спитали в Ірини, вона радо поділилася історією створення щоденника:
"Є чимало видань, які допомагають навчити дитину читати, писати, малювати, проте нам хотілося зосередитися на зовсім інших навичках наших дітей - аналізувати, планувати, розмірковувати та робити висновки.
Щоденник, над розробкою якого ми провели чимало часу, містить ігрові завдання, які системно виробляють у дітей саме ці здібності. І зрештою, в щоденній круговерті щоденник дисциплінує і батьків - пам'ятаєш, що впродовж дня треба хоча б на 15 хвилин відкласти телефон та лептоп, відволіктися від домашніх справ і свідомо провести 15 хвилин за заповненням щоденника з дитиною.
Зрештою, вже за кілька років цей щоденник стане сімейною реліквією, нагадуючи про перші написані слова, зроблені малюнки, серйозні роздуми над моральними питаннями."
Це була передмова, а тепер огляд від нашої користувачки Олександри та її синочка Івана.
Коли нам з сином запропонували протестувати "Яскравий щоденник", я з задоволенням погодилась. В першу чергу, з початком нового навчального року, нам потрібно було знайти якесь необтяжливе заняття для двох, оскільки літо з велосипедами, роликами, морем та іншими активними іграми стрімко відступало, а уроки та тренування зайняли основний час. Наступним аргументом на користь «Яскравого щоденника» стало те, що мого непосидька-семирічку зацікавити чимось надовго не виходить, та й у мене особливого педагогічного дару не вистачає, а займатись потрібно.
Так от, отримали ми щоденника на пошті, відкривали обоє з неприхованою цікавістю. Я – тому, що з дитинства маю пристрасть до поліграфії, син – тому, що він допитливий, як і всі у його віці.
Отож, "Яскравий щоденник"! Яскравий, насправді, тільки ззовні. Обгортка красива, гладенька і приємна на дотик. Всередині яскравим його необхідно зробити самостійно. Всі сторінки чорно-білі, на кожній є декілька завдань, які мають бути виконаними не тільки дитиною, а й дорослим. Нам сподобалось, що завдання не довгі, а різноманітні і веселі. Окрім цього, декотрі з них змушують задуматись, пошукати інформацію в мережі, звернути увагу на деталі, які в повсякденному житті здаються незначними.
Браво авторці! Цей щоденник зміг зацікавити мого сина. Спати не лягає, поки не заповнить. Раніше мені насилу вдавалось затримати увагу на чомусь, окрім біганини, висіння на турніку та кільцях, катанню на велосипеді чи роликових ковзанах. Більш посидючим діткам цей щоденник теж підійде, адже в ньому безліч варіантів для розвитку фантазії, концентрації уваги, місця для малювання і відміток для важливих дитячих думок та спостережень.
На щоденник ми одягли обкладинку, адже нам здалось, що він аж занадто красивий і шкода його затягувати. Він вже побував у школі, у бабусі, в лісі, зазнавав атаки шиншили, двох котів і вистояв! Ще б пак, адже палітурка міцна, відкривається легко, міцні сторінки не закриваються самостійно, як це часто буває в нових книгах, легко перегортаються.
У щоденника є лише один недолік – його ціна (265 грн.). Я показала його іншим батькам, зацікавились щоденником 9 з 10. Всі зійшлись на думці, що це один з ідеальних подарунків діткам "у яких все є і нічого не потрібно", для тих матусь, які страждають через брак фантазії і для тих татусів, у яких постійно немає часу.
Від редакції. Коли Олександра отримала щоденника, ми з нею зустрілися, адже хотілося на власні очі його роздивитися та потримати у руках. Ще хочеться до огляду додати той факт, що сторінки не тільки приємні на дотик, а й такі, що ними важко порізатися. Здається така дрібничка, але й в ній відчувається турбота авторки.
Купити "Яскравий щоденник" можна на сайті. Щоденник доступний двома мовами: українською та російською. А ось фейсбук сторінка виробника.
Коментарі (4)