Новини


П'ять років Зроблено в Україні


Друзі, вітаємо всіх з п'ятою річницею створення каталогу українських виробників "Зроблено в Україні"!

каталог українських виробників зроблено в Україні

Читати далі

Зроблено в Україні тепер має телеграм канал!


Привіт! Так-так, ми рідко публікуємо новини на сайті, але ж головне – суть повідомлення, а не кількість. Так от, одразу до справи – ми відкрили телеграм канал «Зроблено в Україні». Хтось здивується та скаже: «Пффф, слоупоки, давно пора!» Згодні, треба було зробити це раніше.

телеграм канал зроблено в україні

Читати далі

Класні новини для виробників від Зроблено в Україні


Ви український виробник? Вас зжирає тотальне зубожіння але дуже хочеться потрапити в каталог «Зроблено в Україні»? Маємо для вас чудову новину і нагадування про інші пропозиції, вйо до читання!

зроблено в україні

Читати далі

Цікаві канали Telegram українською - ТОП 10


Неодноразово ви нам казали, що завдяки каталогу дізнаєтесь багато нового. Ця стаття як раз для тих, хто шукає їжу для розуму, розповідаємо про цікаві канали в Telegram українською. Зібрали канали, що не мовчать, а розвиваються та тішать користувачів регулярним контентом.

Telegram українською

Читати далі

"Не купуй в мене" або які прийоми відштовхують ваших покупців


Ми опитали наших користувачів: що є найбільшою незручністю з якою ви часто стикаєтеся? П’ять найпопулярніших відповідей зібрано в цьому дописі. Мета статті – показати брендам, що їхнє бачення зручності та маркетингові ходи не завжди є ефективними. Можливо, комусь ця стаття стане у нагоді та допоможе бути ближчими до своїх покупців.

поганий маркетинг

Читати далі

Наші ідеї подарунків для вас!


Це вже добра традиція - збирати такий собі подарунковий чек-лист напередодні свят. Минулого року наші поради користувалися популярністю, тож цього року ми знову зібрали для вас цікаві варіанти подарунків. подарунки зроблено в Україні

Читати далі

21 ідея подарунків для малечі!


Ми підготували добірку ідей подарунків для діточок, адже незабаром стільки світлих свят! Звісно, запропоновані нами бренди виключно українські. Нам не вдалося охопити всіх виробників, але, сподіваємося, що наші ідеї стануть у нагоді.

Деякі виробники із цього списку є унікальними, інші - ні, тож ми скоріше радимо ідеї, а не самих виробників, адже не завжди зручно замовляти смаколики з одного кінця країни на інший, але можна знайти аналогічні у своєму місті ;)

ідеї подарунків до миколая та різдва

Читати далі

У Києві відродять легендарний ярмарок на Контрактовій - Київські Контракти


«Київські Контракти» – це легендарний ярмарок на Контрактовій площі, що проходив у період з 1798 по 1929 роки. Подія була важливим економічним (тут укладалися угоди про купівлю, продаж та оренду майна) та мистецьким дійством.

київські контракти

Читати далі

Докладніше про IPv6


Серед вимог до сайтів виробників, у нас є така: "Якщо у сайта є IPv6 адреса, то за цією адресою сайт має працювати коректно, або має бути повністю вимкнено підтримку IPv6"

Просто на наші зауваження виробники люблять відповідати так: перевантажте сторінку, перезапустіть браузер, у нас все працює. Поки що у 100% випадків проблема на боці виробника, котрий навіть не здогадується про IPv6.

В двох словах: IPv4 давно закінчились, тож всі поступово переходять на IPv6. Наприклад, в деяких країнах Азії цей перехід є обов’язковим. Так у азіатському сегменті APNIC, нові девайси, що підключаються до мережі, отримують виключно IPv6 адреси. Незабаром й на європейський сегмент чекатиме те саме. Це не значить, що доступ за IPv4 буде скасовано, просто IPv6 буде надано перевагу. Великі компанії на інтернет-ринку доступні за обома адресами, такі як Facebook та Google.

Ми нічого не робили, як таке сталось? – питають виробники. Друзі, ці питання краще ставити до компанії, що надає вам хостинг. Власне саме хостер допоможе розібратись, налаштувати або просто вимкнути цей протокол. Все простіше ніж здається.

Ми вас просимо просто прислухатись до користувачів та надавати їм доступ до своїх магазинів :)

Ось посилання на валідатор, тут ви можете перевірити як відображається ваш сайт за обома протоколами. Має бути отак:

ipv6 validator

Ідеї подарунків зроблених в Україні


Ще не визначилися з подарунками? Не знаєте де шукати? Тоді ця стаття буде корисною. Ми зібрали чудові бренди. Обирали з огляду на те, що ми даруємо близьким, та що самі хочемо отримати у подарунок :)

ідеї подарунків

Читати далі

  Реклама
checkroom
  Каталог радить
допомога харківському госпіталю
  Знайшли помилку?
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Get it on Google Play